Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan népszerű a fiatalo...

Miért olyan népszerű a fiatalok körében a Momentum, amikor ez egy neoliberális párt? 21/F

Figyelt kérdés

A Momentum is egy neoliberális,nagytőkét támogató párt,aminek a munkavállalók kizsákmányolása a célja.

Ugyan azt képviselik,mint a Fidesz,csak még liberálisok is.Neoliberális jobboldali pártot minértelme lenne leváltani egy másik neoliberális párta?Akkor már maradna a Fidesz.

Neoliberális pártot csak baloldali,szociális párt tudna leváltani.

Nekem pl nagyon ellenszenvesek a Momentum és az MSZP tetszik,21 éves vagyok.



2019. máj. 10. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
31%
Egy burzsoá fiatalok álltal alakított párt akik a magas lóról leszólják a népet és megmagyarázzák mi az egyenlőség plusz kiszolgálják a nagytőkét. Ez a momentum. Ficsúrok által irányított álszent gazdag sggnyalók klubja. Akik a föld alá döngölnék a népet.
2019. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább a régi "rendszerváltás" előtti Fideszt látom a Momentumban.

De egyébként nincs más olyan ellenzéki párt, aki a fiatalokhoz is szólna és ennyi fiatal lenne benne.(lehet ítélkezni, de egy fiatal több reményt lát általában bennük, mint kiöregedett vén képviselőkben. Ráadásul arányaiban elég sok nő is van a Momentumnàl)

Mindenki a nyugdíjasokat akarja megvenni és nem is számolnak a fiatalokkal. Az MSZP sem a mi korosztàlyunknak ígéret fűt - fát.

2019. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Dehogynem,az MSZP szociális intézkedéseivel nagyon is jól járnának a fiatalok.
2019. máj. 10. 13:12
 4/68 anonim ***** válasza:
90%

Az MSZP már (többször)megmutatta, hogy mire képes - a sok be nem tartott ígéret és hazugság halmazon kívül - és ezért az ország nem kér belőle, a fiatalokat is beleértve.

A színvonalat most is fémjelzi, hogy egy 4%-os párttal - mint a Momentum - bajlódtok.

2019. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
20%
Sőt olyan jelek is vannak amik erősen arra mutatnak, hogy nemcsak olyan mint a Fidesz, de egyenesen a Fidesz szatelitpártja. Az ziher, hogy azt a bizonyos plakátot szándékosan fordították félre, más magyarázat arra nincs. Az ÁSZ büntike a kibukott alapítványi pénzzel meg egyértelmű műbalhé, hogy a Fidesz elhitesse az emberekkel, hogy húú de ellenzéki ez a párt, látjátok hogy vegzálja még az ÁSZ is. Átlátszó.
2019. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
70%

És ezt hirtelen honnan vetted, hogy népszerű a fiatalok körében??

Lehet én is Momentumos vagyok, csak nekem még nem szóltak??

Egy Momentumos embert sem ismerek, pedig fiatal vagyok. Inkább a Jobbik népszerű ilyen körökben, de már ott is oszlik a szavazatok aránya, mert szétesőben a párt. A Momentum meg nem egy erős párt. Ez, hogy kiket ki támogat nem tudom honnan szedik. Mindíg mondják, hogy a nyugdíjasok meg Fideszesek

2019. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
79%

(#6 vagyok, véletlen ra nyomtam a küldésre)

, de volt itt már olyan nyugdíjas, aki azt mondta, hogy inkább enné meg a saját ürülékét, de a fideszre nem szavazna. De én se ismerek egy idősebb fidesz szavazót sem. Inkább 1-2 fiatalt elszórtan, akik még nem látják át a gazdasági helyzetet, csak amit a média skandál, hogy támogatás, rezsicsökkentés, CSOK, pályázat, új munkahelyek, növekedő fizetés stb stb...

2019. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
10%

"Mindenki a nyugdíjasokat akarja megvenni és nem is számolnak a fiatalokkal. Az MSZP sem a mi korosztàlyunknak ígéret fűt - fát."


Mert többen vannak. Elöregedő társadalom vagyunk. Tessék gyereket vállalni. A szüleim a ratkó korszak alatt futószalagon gyártották a bébiket. Ha ők tudtak a semmire szülni és erőn felül felnevelni, akkor nektek is menne. Nem egész nap piázni meg herbálozni kéne...

2019. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindenki olyan agymosott, agyhalott fideszes idióta, mint te.


A 46%-os elsőnek, alias TakácsZs-nek pedig üzenem, hogy szomorúan látom, hogy ma sem törölték a Gyakoriról

2019. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
83%

A Momentum Mozgalom sokat beszél a fiatalokhoz, őket próbálja megszólítani főként. A többi párt nem tudom hogy miért nem teszi ezt, vagy miért nem ilyen sikeres ebben. Az is lehet hogy azért népszerű, mert új párt, még tart az újdonság ereje. Én momentum szavazó vagyok, bennük bízok, a többi párt már leszerepelt a szememben, csalódtam bennük.


30/F

2019. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!