Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely meddig...

Karácsony Gergely meddig akarja még égetni magát? Ennek az embernek tényleg nincs szikrányi szégyenérzete sem? És mit remélnek tőle azok, akik még mindig rá szavaznának ahelyett, hogy Puzsér Róbertet támogatnák a főpolgármester-választáson?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 11. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ketten elbohóckodnak , Tarlós pedig hátradőlve élvezi a cirkuszt.
2019. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem értem, hogy mit vártak tőle az emberek... valaha is.
2019. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Egy ripacs. Na de Puzsér se jobb. Szép alternatívákat kínál az ellenzék. Nem csoda hogy Tarlóst az ellenzéki szavazók is támogatják. Értelmes ember nem szabadít ilyen embereket a saját lakhelyére.
2019. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Elnézem Tarlóst, aki tízezerszámra vágatta a fákat, az úszó VB eleve drága tervköltségét, ami végül a többszörösére emelkedett, vagy a redbuli botrány, amiről évekig nem tudott semmit, azon tűnődöm, hogy egyeseknek itt milyen memóriája van.
2019. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"És mit remélnek tőle azok, akik még mindig rá szavaznának ahelyett, hogy Puzsér Róbertet támogatnák a főpolgármester-választáson?"


Én ellenzéki vagyok, és valahogy így néznek ki a lehetőségek az én szemszögemből:

1) Elvezetgeti idáig is a várost, semmi érdekes.

2) Balfék populista.

3) Hiteles meg minden, csak éppen marhára nem értek egyet a programjával

2019. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Miért is kellene szégyenlenie magát?
2019. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

#5

Tarlós valóban elvezetgeti a várost, csak mellette jól szét is lopják.


#6

Mert kiderült, hogy évek óta együtt lop a Fidesszel.

2019. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha Puzsér valamiért mégsem indulna, vagy az előválasztáson mégis indulna, és kiesne, akkor biztosan elmegyek Tarlósra szavazni, pedig utálom a Fideszt... De ezt a Karácsony ki kell kergetni a politikából egyszer és mindenkorra!
2019. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig két dolog merült fel ellene ezek szerint:

1. parkolási mutyi

2. patkányirtó cég


És ebből csináltok ekkora hatalmas kampányt, hogy hú de alkalmatlan! Szánalmasak vagytok.


Egyfelől a parkolási mutyival az a helyzet, hogy ő tartózkodott, éppen ellenezte, míg a Fidesz többség megszavazta. A polgármester nem király, azt kell tennie, amit a kerületi közgyűlés DÖNT. Ő ezen tartózkodott, ami egy nem szavazattal egyenlő.


A patkányirtó pályázatnál meg az a gond, hogyha a drágábbra szavaz, akkor azt vetnék a szemére.


Nem azzal van a gond, hogy ő ezt szavazta meg, hanem az, hogy a szerződést nem mondták fel, amikor rosszul teljesítettek már a legelején.


De ha még ezért a két dologért valóban 100 %-ban ő lenne a felelős, akkor is azt mondom, hogy bár ennyi hibája lenne Tarlósnak!


Puzsér meg annál is rosszabb: semmi szakirányú tapasztalata nincs. Előbb mutassa meg a képességeit valahol, ne rögtön a csúcson akarjon villogni, na akkor megnézném, hogy hányat hibázik. Pontosabban inkább nem nézném meg, mert nem akarok magamnak és az általam szeretett városnak rosszat.

2019. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Karácsony egy kiszabott fideszes bűnöző...

Szerintem ez komolyabb ellenérv, mint hogy Puzsér hangos, káromkodik, meg hogy nincs tapasztalata.

2019. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!