Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Fideszesek, hogy...

Mit szóltok Fideszesek, hogy Orbán barátja Salvini beengedett több mint 60 migránst?

Figyelt kérdés
Nem akarja, hogy meghaljon pár ember. Mit szóltok? 60 terroristát engedett be Salvini Európába!

2019. máj. 12. 22:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%

Én nem hallottam erről, ezért kérlek tegyél egy forrást! Bármilyet!

De ha igaz is, Orbán "barátja" 60-at engedett be, az ellenfelei 600ezret.

2019. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerinted hozzánk mennyi jött be a kötvényekkel?

Egyszerű a képlet: aki háború elől menekülő nyomorult, az terrorizáló migráncs a kormány szerint, aki távol tartandó.

Aki pedig pénzes bűnöző aki tejel zsebbe, az jóbarát, aki bejöhet és letelepedhet.

2019. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szia! Itt a link: [link]
2019. máj. 12. 22:12
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Durva. Talán még Orbánt is utoléri, ha így halad, bár nem lesz könnyű dolga.
2019. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

#3

Szia és köszönöm!:)

Hát sajnos nekem ebből sehogy nem jön le, hogy a 60-ból 10 nő és a 19 kisgyerek hogy lehet terrorista, de te tudod.

De ugye azzal is tisztában vagy, hogy viharban életveszélyben voltak, tehát Salvini nem tehette meg, hogy nem menti ki őket, mert annak olyan visszhangja lett volna, ami a pozíciójába kerül.

Az más kérdés, hogy ezzel nem szereztek szabad jövésre-menésre jogot a migránsok, hanem biztonságos körülmények között vissza lesznek transzportálva oda, ahonnan jöttek.

2019. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Még annyit, hogy én a Keletihez közel lakom, nekem nem Orbán mesél a migránsokról, hanem saját szememmel láttam és megtapasztaltam őket 2015-ben munkába menet és jövet.

Innentől kezdve minden lélegzetemmel elutasítom őket, de még én is kihúzkodtam volna őket a viharos tengerből, mert emberek vagyunk, vagy mi a fene!

2019. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#5

De azok is életveszélyben vannak akik a szárazföldön érkeznek Európába... menekülnek az országaikból... ezek a nők is lehetnek terroristák, a gyerekek meg lehet, hogy képzést kaptak... engem kiakasztott teljesen, nem tudom, hogy Viktorban bízhatok-e még...

2019. máj. 12. 22:47
 8/25 A kérdező kommentje:

#6

Azóta mi a véleményed a Keletiről? Vannak arrafelé még migránsok? Nem jártam mostanság a kerületben! Azt hallottam, hogy el van esve az egész... én Blaha felé szoktam látni mindenféle feketét, nem tudom, hogy ők hogy jöttek ide?

2019. máj. 12. 22:49
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

2015 - ben láttad a migriket?

Azóta sem ugye?

De együtt rettegsz Orbánnal.

Pedig ide már csak azok a migrik jönnek, akiket Rogán importál!

Salvini meg pont lesz@rja Orbánt...

2019. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

#8-9

Honnan veszitek, hogy rettegek?

Nem rettegek - mert szerencsére olyan kormányunk van, hogy nem kell rettegni - csak simán undorodom.

De nem a turistáktól, az üzletemberektől, vagy az egyetemistáktól a Blahán, hanem attól az állatias masszától, ami Európába erőszakkal, illegálisan betör.

De felőlem ti imádhatjátok őket - mondanám, hogy nem is érdemeltek többet - csak sajnos a ti nagy imádatotoknak, a normális emberek is innák a levét!

Ezért is kellene, hogy ne azok jöjjenek ide, hanem ti menjetek oda, ahol élvezhetitek a társaságukat!

Na jó éjszakát, én a további térítésben nem veszek részt!

2019. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!