Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenleg is biztos szavazóko...

A jelenleg is biztos szavazókon kívül van olyan akinek szimpatikus az M1-en szereplő ellenzéki politikusok viselkedése?

Figyelt kérdés

Azok akik eddig is rájuk szavaztak nyilván örülnek ennek, de új szavazókat tudnak ezekkel a bohózatos előadásokkal megszólítani?


Szerintem maguk alatt vágják a fát ezzel is..


Ha inkább elmondanák őt mit akarnak még ha nem is megvalósítható ahogy a DK EU-s minimálbéres progamja is akkor is szerezhetnének plusz szavazotot ami akár +1 képviselőt jelenthetne.


2019. máj. 13. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Folyamatosan cseszegetnek a munkahelyeden, álhíreket terjesztenek rólad, verbálisan bántalmaznak stb. Ha fel akarnál menni a főnökhöz, nem engedik. De 4-5 évente biztosítanak 5 percet, amikor elmondhatod amit akarsz a főnöknek. Mit csinálsz?
2019. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Mi a kérdés?
2019. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én komolyan veszem a szavazást, soha nem szavaznék a kutyapártra, de szimpatikus volt az emberük, ahogy teljesen komolyan beszélt képtelenségeket. Mert én képtelen lennék komolyan elmondani azt, amit ő mondott.

És tényleg még kevésbé értem, hogy miért csinálják amit csinálnak.

2019. máj. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy törvényi előírás - 5 évenként 5 percet kap az ellenzék a közTV-n - a látszatdemokrácia jegyében...

Ez kiváló alkalom a szarkazmusra - bár az a pár agyhalott aki meg közTV-t néz az úgysem érti!

2019. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!