Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy minden EP-választásokon induló párt listavezetője hajlandó volt interjút adni a sajtónak, kivéve a Fideszét?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 13:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
48%
Majd ezután adnak.
2019. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

A saját médiájuknak adtak interjút. Mit szóljak? :O


Az ellenzék mindíg könnyű helyzetben van, mert nem kell bizonyítani, hiszen nem kormányoz

2019. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Diktatúrák képviselői nem szoktak ilyen helyzetben interjúkat adni, még kérdeznének valami kínosat.
2019. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Most komolyan azt akarod bemesélni, hogy a fidesz listavezetője nem adott interjút a sajtónak? Úgy teljes egészében a sajtónak? Hogy Trócsányi László nem adott interjút?

[link]

[link]

[link]

Beírod a gugliba, hogy Trócsányi interjú és 5 perc alatt egy rakással felkínál az elmúlt hónapból.

Következő hülye kérdés?

2019. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Kommentár nélkül:

[link]

2019. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor módosítom a kérdést, mert úgy látom egyesek számára nem volt egyértelmű (elkezdték itt rögtön linkelni a KÉZIVEZÉRELT Fideszsajtó orgánumait, ahol előre megírt sablon kérdésekre adott nagyon kényelmes sablon - és kamu - válaszokat). Való igaz, nem fogalmaztam pontosan, de azt hittem enélkül is világos lesz.

Szóval a kérdés még egyszer, helyesen: Mit szóltok hozzá, hogy minden EP-választásokon induló párt listavezetője hajlandó volt interjút adni a FÜGGETLEN sajtónak, kivéve a Fideszét?

Ugyanis én a linkekben csak olyan sajtótermékeket látok (Pesti srácok meg társai), akik bizonyíthatóan a kormány embereinek kezében vannak, és bíróság is kimondta már hogy a kormány pártját fogják és az ő javukra hazudoznak.

Csak azért érdekel engem a kérdés, mert engem kicsit zavar, hogy a kormány az én adóforintjaimból tartja fenn magát, és elvileg (papíron) engem kellene szolgálnia cserébe (közszolgákat választunk, nem uralkodókat tudomásom szerint). Akkor nem igazán értem hogy engedheti meg magának, hogy azt mondja egy újságnak hogy nem ad interjút. KÖTELESSÉGE lenne minden sajtóorgánum kérdéseire nyilatkozni (tök mindegy hogy milyen oldali vagy beállítottságú sajtóról beszélünk), mert az én adómból tartja fenn magát, én pedig cserébe - a sajtón keresztül - kíváncsi vagyok arra hogy mit tesz le az asztalra. És pártpropagandát nem szokásom olvasni, független sajtót viszont igen.

Érdekes mód az LMP, Jobbik, DK, Momentum vállalták mind a nyilatkozatot, pedig őket is sokszor megsavazza a sajtó, akkor ez hogy is van? És ők nem is a kormánypárt, nem nekik adózok, tehát nekik nem lenne kötelességük. Ők mégis vállalták.

2019. máj. 15. 13:32
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

" a FÜGGETLEN sajtónak, kivéve a Fideszét?"


Kit nevezel te függyetlen sajtónak ? Ez bizony szubjektív. A 444-et konkrétan Sorosék pénzelik. Az index is fake-news. Nuygatról pénzelt lakájmédia mind az amit te függetlnennek nevezel. Olyan cikkeket írnak, amiben megírt események soha meg sem történtek. Úgy igazítják helyre, hogy kiírnak egy új címet hogy "frissítés"


Minden politikai oldalnak saját médiája van.Nekik adnak interjút. Az ellenzék ugyanúgy nem nyilatkozik a FÜGGETLEN jobboldali médiának sem. Miért? Letojják a szavazóikat?

2019. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Előző!

Melyik "oldali" sajtónak volt több, mint 100 bukott helyreigazítási pere?

2019. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Független sajtó.... Az melyik, te szerencsétlen?
2019. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

# 8 Mindegyik sajtónak volt rengeteg helyreigazítási pere. Igen az indexnek is meg a 400-nak is. Viszont abban különböznek, hogy míg a jobboldaliakban csak egy-két nem odaillő, félreérthető kontextus volt, míg összességében valóságosab tálalták az eseményeket, addig pl a 444 olyan a meg nem tőrtént eseményekről közőlt interjút, ami a valóságban sosem volt.


Emellet a 444 nagyon sokszor csúsztat, színez dolgokat és hazudik

2019. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!