Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Most ez az EEÁ, amit akarnak a baloldali pártok, hogy lehet ezt elképzelni?

Vagyis az európai államok, csak "tartományok, államok" lennének, és a nemzeteknek meg kormányzójuk lenne?

Én ezt nem látom át...

Én nacionalista vagyok! 🇭🇺

máj. 16. 12:53  Privát üzenet  

A válaszok
kakukkmarczy nevű felhasználó válasza:

És ott ahol monarchia van, ott elkergetik a királyokat, királynőket? 😄

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 16. 13:09 Privát üzenet
Úgy lehet elképzelni, mint az észak-amerikai egyesült államok esetében.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 16. 13:16 Privát üzenet

Elképzelném én..... De a királyokkal, hercegekkel mi legyen??? 😄 Az Usa-ban nincs ilyen intézmény!

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 16. 13:39 Privát üzenet

#2 rendben olyan lesz, de ott ez mit oldott meg? Van olyan állam ami magában is benne lenne a világ 10 leggazdagabb országában(Kalifornia) meg vannak olyanok is ahol gettóban élnek a feketék. Most akkor mi mit remélhetünk attól, hogy lesz egy erősebb központi kormány ami az államok feje fölött dönt egyes kérdésekben.

De elég csak a Német példát megnézni, 90-óta zárkóztatják fel a Kelet-Németországot és mégis GDP adatokat elnézve kb. Szlovénia szintjén vannak a keleti tartományok. (kb. a nyugat kétharmadán)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 16. 13:57 Privát üzenet

És mi lesz a központi államnyelv?

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 16. 14:11 Privát üzenet

Jó lenne, de nem lesz ilyen, és szerintem mind a saját, mind Európa, sőt, mind az EU érdekében ne épüljön tovább a jelenlegi integráció, mert abból csak a baj lenne, tekintve, hogy jelenleg sincs nagyon egyetértés sok mindenben, vagy az a tény, hogy néhány tollvonásra évtizedeket kell várni.Ezt leszámítva, szerintem sem az USA, sem Oroszország, sem Kína nem fogja ölbe tett kézzel mosolyogva nézni, hogy létrejön ku*rva lassan (és bürokratikusan) egy újabb szuperhatalom.

Nem vagyok euroszkeptikus (euroszkeptikusnak lenni hatalmas butaság), mert szükség van-volt az Unióra, hogy legyen ami összefogja Svédországot Portugáliával, de szerintem az EU így is feszegeti a kimerülés határait.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 16. 14:13 Privát üzenet
Akinek nem tetszik, annak húzás van kifele.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 16. 14:40 Privát üzenet
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Sehogy. Az únió nem tud normálisan működni. Bár hozzá kell tenni hogy nem is arra a funkcióra tervezték ahogy most működik

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 16. 15:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy Die Linke-hez hasonló radikális baloldali párt mennyire lenne népszerű a magyar fiatalok körében?
A DK valóban átveszi a baloldali vezető szerepet az MSZP-től? Egyre jobban úgy tűnik, hogy az MSZP már csak szenved.
Balliberális ellenzéki pártok helyett miért nincsenek szociáldemokrata és radikális baloldali pártok Magyarországon?
A baloldali vagy a jobboldali emberek jobbak emberileg?
Lehetek úgy baloldali, ha nem akarok bevándorlókat és fontosnak tartom az európai kultúrát?
Miért olyan nehéz elképzelni egyeseknek, hogy valaki azért fidesz szavazó, mert egyszerűen nem akar újra baloldali kormányt?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!