Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor érjük el, hogy nem a...

Mikor érjük el, hogy nem a betegnek kell az adatokat, leleteket cipelnie az orvosok között?

Figyelt kérdés
Az külön a kedvencem, hogy amit az egyik orvos kinyomtat, azt a másik beszkenneli!
2019. máj. 17. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de ha a jelenlegi tendencia marad, arra tartunk, hogy lassan a beteg saját magát altatja, műti, ápolja.
2019. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennél súlyosabbak az önkormányzatok. Eladod az ingatlanod, és bár náluk fut az ingatlannyilvántartás, náluk iratod át a lakcímedet is, de a gj. adó osztály csak akkor küldi az új címedre a csekket, ha ott is külön bekopogsz, hogy lejelentsd. Ugyanez a helyzet az ingatlanadóval, ugyanez megy a mezőőri járulékkal. Egyik részleg sem kommunikál a közvetlen mellette működővel sem.
2019. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap láttam egy picike fejlődést. Laboron voltam és elküldték nekem e-mailben.
2019. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk meg szünt a papír alapú leletkiadás, háziorvos a gépén meg tudja nézni, akinek van ügyfélkapuja otthon szintén.
2019. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
2035-re, 100.000.000.000.000 forintból. A Mészáros és Mészáros Kft. egyik alvállalkozója már dolgozik rajta. 8 éve. Eddig 1.000.000.000 forintból bekapcsoltak egy számítógépet. :D
2019. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez amolyan közlemény jellegű írás, de az kivehető belőle, hogy mindenképp lekérdezhetőek lesznek az adataid az orvosok által. Ahogy az írásból kivettem bizonyos adatokat már most le tudnak kérdezni.

2019. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Soha, semmi ilyen jellegű dolgot nem fogunk tudni elérni itt ebben az országban, a XXI. sz.-ban, amikor már minden mindennel össze van kötve.

Kötve hiszem, hogy senki semmit sem tud senkiről sem...

2019. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bemegyek a röntgenre, mire visszamegyek az orvoshoz, ott van a gépen a kiértékelt röntgenasszisztensi jelentés, amit már olvasott és diagnosztizálta is a doki, nekem csak a végét mondja el.


Ez nagyjából 8 éve múkodik.

2019. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk, aki olyan beteg, hogy nem tud elvinni 1 papírt 150 méterre lévő másik szobába, az vagy intenzíven fekszik, vagy csak rinyál és nem beteg.
2019. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:) 0%, mert nem vagy hajlandó átvinni egy papírt az orvoshoz.


Egy Luxus Cafka kevesebbet nyafog!

2019. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!