Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajnos borzalmasan megviselt...

Sajnos borzalmasan megviselt Kövér László gyűlöletbeszéde a melegek ellen és úgy érzem nem tudok többé Magyarországon élni, nem tudok azonosulni azzal ami itthon megy, mit tegyek? 25F

Figyelt kérdés

Természetesen fontos számomra a Hazám, hiszen itt születtem és éltem eddig. Mindenkinek fontosak a gyökerei. De egész életemben szenvedtem az engem ért csúfolódások és kirekesztés ellen. Mint meleg ember, hihetetlen mértékben FÁJ, hogy Kövér László ilyen szélsőséges hangnemet engedett meg magának, mely szerint "Egy normális meleg ember tudja, hol a helye a világban és nem tekinti magát egyenrangúnak!"


Hogyan lehet az, hogy ez az ember még a pozíciójában lehet? Hogyan lehet az, hogy nem rúgták még ki? Szerintem egy civilizált európai országban az lenne a minimum, hogy elnézést kér és AZONNAL lemond a beszéd után. Mélységesen csalódtam Magyarországban, hogy következmények nélkül lehet ilyen hangot megütnie a Házelnöknek. Hogyan lehet valaki Házelnök, hogyan képviselhet egy nemzetet, a köz emberét, amikor gyűlöletbeszédet tart?


Nálam ez volt az utolsó csepp a pohárban, egyszerűen nem tudok azonosulni sem a politikai, sem a közhangulattal. Egész életemben azt terveztem hogy elköltözöm Hollandiába és úgy gondolom, ez volt nálam a végső határ.


Azon gondolkodunk a párommal, hogy ennyi elég volt Magyarországból, szeretnénk elköltözni Hollandiába, amilyen gyorsan csak lehetséges. Mindkettőnknek a családja teljes mértékben megért minket és mindkettőnknek a szülei azt mondták, költözzünk el innen. Tudják nagyon jól itthon hogy én nem vagyok boldog és az ő családja is és támogatnak minket! Mivel már 5 éve járok a párommal, amúgy is terveztük hogy összeköltözünk, de mi most már nem csupán összeköltözni szeretnénk, hanem elköltözni Magyarországról.


Magyarország mindig ott lesz a szívemben, de Kövér László beszéde rádöbbentett engem, hogy az ő és még sok más politikus szemében, én szinte nem is vagyok ember és a párom sem az, mert melegek vagyunk. El szeretném mondani, hogy én ugyanúgy magyar ember vagyok mint bármelyik másik honfitársam és a legmélyebben kikérem magamnak, hogy csak azért mert szeretek egy férfit, én "kevesebb" lennék. Nem tudok tovább Magyarországon élni, képtelen vagyok rá, itt lett nekem elegem. Egész életemben éreztem hogy én máshol szeretnék lakni, ez volt az utolsó csepp.


Hogyan lehet az, hogy sem az Európai Unió, sem a Magyar Kormány nem tesz semmit egy ilyen gyűlöletbeszéd után? Hogyan lehet az, hogy akik elméletileg egy nemzetet képviselnek, a köz emberét, ilyen módon megalázzák a saját nemzetüket, annak meleg tagjait, lejáratva az ország presztízsét és megítélését a világ előtt? Hogyan várhatja el Kövér László, hogy szeressem a Hazám, ha ő gyűlöl és lenéz engem csak azért, mert szerelmes vagyok a páromba? Ez lenne a honfitárs tisztelet?


Kérdésem, mik azok a dolgok, amiket meg kell tennünk a költözés kapcsán? Én beszélem a holland és angol nyelvet, párom csak angolul tud. Vannak ismerőseim Hollandiában és tudnának nekünk ideiglenesen szállást adni. Szeretnénk ott élni és dolgozni, örökre szeretnénk elköltözni Magyarországról, sohasem szeretnénk visszatérni, kizárólag ritkán látogatóba a családunk miatt.


2019. máj. 18. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Ki tart vissza?
2019. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%

Igazából megertem hogy elmesz, én is Angliában élek jelenleg. Az a rész ok hogy te nem értesz egyet Kövér kijelentesevel. El kell hatarolódni tőle, és ennyi. Viszont azt nem értem miért rugatnál ki bárkit is a véleménye miatt? Mindenkinek joga van kimondani a véleményét, akkor is ha támogat valamit, akkor is, ha ellenzi. Magyarországon a politika mindig is szókimondó volt, főleg az elmúlt időkben ugye. Kövér nem szereti a melegeket ezek szerint. És? Ignoralni kell.

Az egyik munkatarsam román, és utalja a magyarokat. Nem kezdek háborogni ellene, joga van utálni engem. És nem váltok munkahelyet egy román miatt, nem akarom kirugatni sem, csak épp nem leszünk barátok.

2019. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 mindentudó99 ***** válasza:
29%
Az a baj hogy azt nem értitek meg hogy nincs itt baja senkinek a mássággal csak nem kell kérkedni vele . Meg felvonúlást szervezni és vonaglani az utcán. Mert ha hiszed ha nem ez az emberek jó részében visszatetszést kelt. És mivel ti vagytok a kissebbség nektek kell alkalmazkodni a többséghez. Egyébként mit foglalkozol mit mond egy hüle politikus. De ha nem erzed jól magad akkor menj.
2019. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Molyember ***** válasza:
68%

Szerintem van már kint egy akkora magyar közösség, hogy még döcögő angollal is elboldogultok. Szállás van, melót lehet találni, én a helyetekben nem maradnék. Minek? Itt szar a fizetés, elmebeteg a közhangulat. Majd visszajöttök, ha lerohadt ez a rendszer. Semmi sem tart örökké.

Budapest-Amszterdam kicsit több, mint két óra, kb. 50 ezer a jegy.

2019. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem rá se ránts. Vannak hülye emberek ezen a világon, mindig is voltak, mindig is lesznek.


Nagyon sajnálom, hogy ez ilyen hatással volt rád. Biztosítalak róla hogy a magyarok nagy része elfogadna ugy ahogy vagy. Pontosabban remélem. Én és ismeretségi köröm egészen biztosan. Akkor is ha békés muzulmán lennél, akkor is ha egész nap a kertben ülnél és a kerítést néznéd.


Nincs olyan hogy felsőbbrendű. Olyan van hogy más. Sőt, mindenki más. Milyen unalmas lenne ha mindenki ugyanolyan lenne, nem?


Amikor olvastam az idézetet amit írtál pár napja, eleinte nagyon felháborodtam rajta. Engem nem érint, mert nem vagyok meleg, de az a felsőbbrendűség amivel ezt mondta, felháborító.


Tedd magad tul rajta. Nem fognak megverni az utcán, jogilag egyenranguak vagytok. Idióták véleményével nem kell törődni.


Úgy vagy értékes, ahogy vagy. És fontos a társadalomnak. Családodnak. Párodnak.


Szerencsés vagy, hogy támogatnak. Ne törődj az itteni lehúzó kommentekkel se. Magyar vagy, és ember. Ez a lényeg. Nem is az hogy magyar. Hanem az hogy ember. Ugyanugy mint mindenki.


Kitartást!

2019. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Ha e miatt elmész,akkor ez a bajszos patkány eléri a célját. Pont ez a céljuk hogy elűzzenek mindenkit aki nem támogatja a fasiszta és szervezett bűnözői nézeteiket. Szóval erthető ha elmész,de ne e miatt menj.
2019. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%

Ha valakinek kétségei lennének afelől, hogy Kövér kijelentései gyűlöletbeszédnek minősülnek-e:

[link]

[link]

2019. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Menjetek vagy maradjatok, de akkor ne hisztizzetek és ne mondjatok hazugságokat Kövér László úrra, aki egyáltalán nem sértette meg a meleg embereket, csak kiforgatjátok a szavait! Kövér László úr művelt és elismert politikus, csak jót akar mindenkinek!
2019. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Kövér kijelentései az Alaptörvénnyel is ellentétesek: [link]
2019. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Most akkor mi a kérdés, lehet menni bármerre.
2019. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!