Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol május 26-án, és...

Kire szavazol május 26-án, és miért?

Figyelt kérdés

Egyenlőre elképzelésem nincs, kire szavazhatnék. Mostmár annyi párt van, képtelenség dönteni. Nem szeretném, ha más pártokat szidátok, csak egy név és hogy miért épp az- szeretném kérni válaszként!


(Egy eddig fideszre szavazó.)



2019. máj. 22. 07:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Én a Momentumra, eddig Jobbik szavazó voltam.

Számomra a dk, mszp, fidesz-kdnp már bizonyított eleget, nem adnék nekik több esélyt. A munkàspàrt semmit nem csinál.

Az lmp dettó, ráadásul elvesztette vagy kirúgta a meghatározó politikusait. A mi hazánk egyáltalán nem szimpatikus, nem tudok vele azonosulni, remélem 5% alatt lesznek.

Az mkkp szimpatikus, ha a Momentum nem lenne, rájuk szavaznék. Jóval több már, mint egy viccpàrt. Az utolsó forintig elszàmolnak minden pénzzel és hasznos dolgokra költik (játszóterek, buszmegàllòk, kórházba szappan, kàtyúzàs stb)

A Jobbiknak szerintem vége, engem április óta egyáltalán nem győztek meg, olyan érzésem van, mintha semmit nem csinálnànak és feladtàk volna. Jakab Péter szimpatikus, de ennyi.

Nem tudom a Momentum mire képes, de ők még nem kaptak esélyt, szerintem legalább egy mandàtumot megérdemelnek. Aztán 3 év múlva hátha többet is, attól függ mit csinálnak majd.

2019. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27%
Mi Hazánk Mozgalom. Azért, mert magyar vagyok, így mástól hiába várnám, hogy képviselje az érdekeimet.
2019. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Valószínű jobbikra, mert az a legnagyobb nem komcsi párt, amivel a komcsik (fidesz, maszop, dk, mi hazánk) pártjai ellen lehet tenni.
2019. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%
A Mi Hazánkra mert magyarok.
2019. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

A Mi Hazánk egy halott ötlet.

Masírozgatni katonaruhában nagy buli, pláne ha gyerekkorában az ember sokat játszott lövöldözős játékokkal (emlékesztek a Wolfra? :) )...


Igen, magyarok. Ahogyan a többi párt is. A Mi Hazánk azonban nagyobb kárt tesz mint hasznot hajt. Ok, hogy a terv az hogy majd mennek a légiósok árvízvédeni, stb.... de oda barátom én is mentem korábban és menni is fogok ha szükség van és tudok menni.


Toroczkai egy piaci rést lát ebben, hiszen a Jobbik megszűnt szélsőséges lenni. Ez szimplai piaci dolog, ti meg megeszitek. Nem vonulgatni kell, meg cigányozni-zsidózni, hanem valódi igazságszolgáltatást kell alkotni. Az azonban nem lehet faji megkülönböztetés-alapon, mert az egyszerűen kivitelezhetetlen hosszútávon, illetve háborút szül. Ennyi.


Szóval Mi Hazánk az OFF.


Én most személyesen a Momentumra fogok szavazni, el is mondom miért.

2019. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%

....folyt:


Azért szavazok a Momentumra, mert az alapvető politikai céljaikkal szimpatizálok, egy normális demokráciát képviselnének. Ami azonban fontosabb és emiatt akarom őket erősíteni a politikai életben:

2019. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

...(bocs, valamiért folyamatosan elküdi a kommentemet)


Szóval a Momentum ez egyetlen amely


NYILVÁNOSSÁGRA AKARJA HOZNI AZ ÜGYNÖKAKTÁKAT.


Ez nekem elég infó arról, hogy mennyire tartoznak az átkos galerihez: semennyire. Illetve: fiatalok, tanult, értelmes , tárgyalóképes emberek akik európai gondolkodást képviselnek.

2019. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Momentum ... ugyanehhez a korosztályhoz tartozom, a céljaik nagy részével együtt tudok érteni, emellett modernek és kreatívak ... nem egy begyöpösödött poszt-kommunista párt, mint az MSZP vagy a FIDESZ
2019. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%

A mi hazànktòl nem féltek amúgy? Ma még a cigányok ellen lépnek fel, holnap meg jönnek a kövérek és a barna hajúak.

Még ha van is igazság abban, amit képviselnek, valahogy a történelem során a szélsőségek sosem sültek el jól.

2019. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%

#7 jobbik is nyilvánosságra hozná szerintem.

Az meg dgy dolog mit mondanak, a felcsúti KISZ titkár is verte magát az ügynökakták nyilvánosságra hozására, és aztán...


Ahogy mondja: "ne azt figyeljék amit mondok, hanem azt amit csinálok!" és tényleg, mondásban magyarkodik, demokratáskodik, amit csinál az meg komcsiskodás, autokratáskodás

2019. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!