Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Magyarország gazdasági helyzete és a magyar emberek életszínvonala mennyivel lenne jobb, ha nem csatolják el Erdélyt és a Felvidéket, vagy legalábbis egy részét ezeknek?

máj. 22. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok
Mint Lengyelországé kb.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 22. 12:24 Privát üzenet
Az életszínvonal nem az ország méretein múlik.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 22. 12:49 Privát üzenet
hollófernyiges nevű felhasználó válasza:

Nekem is Lengyelország jutott eszembe. Jóval nagyobb, az életszínvonal mégsem ettől függ benne.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 22. 12:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baloldal vagy jobboldal?
Hová lett Zagyva György Gyula? Maradt jobbikos, vagy Mi Hazánkos lett? Vagy egyszerűen csak leépítették?
Én értem, hogy vannak ilyen emberek a jobboldalon (filmben az apa), és ez egy tök normális hozzáállás. Csakhogy nem ez a többség, nem értem a többit, aki régen a szocikra szavazott. Ők mifélék?
Szélsőjobb oldal, vagy jobb oldal?
Miért gyűlöljük mi magyarok magunkat? Jogos? Szerinted? Szerinted hogy változott az emberek hangulata az utóbbi időkben? Van ebből kiút? Mi lehet az?
Ti jobb vagy baloldalinak tartjátok magatokat?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!