Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai miért nem számít...

Toroczkai miért nem számít nácinak és vagy rasszistának?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy az (én nem tudom), csak szeretném érteni hogy akkor ki számít ezeknek, mivel mindenhol azt írják a kommentek, hogy Ő egyik sem...

2019. máj. 22. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az a kedvencem az ilyenektől, amikor jönnek az "én nem vagyok antiszemita! Ezt csak azok a büdös zsidók terjesztik rólam, hödödödö, hogy rohaggyon meg mind!"

:)))

2019. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Mert semmi olyat nem tett és nem mondott soha, ami ezt alátámasztaná.
2019. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

En azt tekintem rasszistanak, aki mondjuk egy ciganyrol semmikepp sem hiszi el, hogy lehet becsuletes, torvenytisztelo, jora torekvo ember. Tehat aki szerint az adott rasszhoz tartozas determinal egyfajta (rossz) viselkedest.

Ez nem ugyanaz, mint az eloitelet vagy az altalanositas, mert amogott sok esetben valos (rossz) tapasztalatok vannak.

2019. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Az a gond, hogy a hozzád hasonlóak szerint mindenki rasszista aki nem dicsér agyba-főbe egyes népcsoportot és tagjait. Holott van egy adott és létező probléma, amire egyébként ez a légiós-gárdistás parádézás sem a megoldás. De ideje lenne kihúznotok a fejeteket a homokból! És ebből a szempontból a fidesz sem váltotta be a reményeket, tehát ugyanúgy van mint volt kb.
2019. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4. Te miről beszélsz? Milyen hozzám hasonlók?
2019. máj. 22. 13:31
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem az. Figyeld meg hogy mit csinál vagy mit mond. Bele se lehet kötni.
2019. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

"En azt tekintem rasszistanak, aki mondjuk egy ciganyrol semmikepp sem hiszi el, hogy lehet becsuletes, torvenytisztelo, jora torekvo ember. Tehat aki szerint az adott rasszhoz tartozas determinal egyfajta (rossz) viselkedest.


Ez nem ugyanaz, mint az eloitelet vagy az altalanositas, mert amogott sok esetben valos (rossz) tapasztalatok vannak."


De ha 90%-ukra igaz akkor azt már nem lehet általánosításnak nevezni. Ezt nevezik igazságnak. Van egy pár normális ismerik is párat de elhiheted ők is ugyan úgy szidják a többit mint a fehér emberek

2019. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Ki nem számít annak aki a nemzeti oldalon áll?
2019. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Úgy tűnik, hogy nem olvasol olyan oldalakat, ahol annak nevezik. A baloldaliak szemében mindenki rasszista, aki nem szereti Gyurcsányt. Toroczkairól, Orbánról, Vonáról, Bayerről, a zsidó származású Ambrózy Áront is megvádolták már rasszizmussal és nácizmussal.
2019. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Ki mondta hogy nem számít annak?


Például a facebook szerint az. :)

2019. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!