Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki baloldali beállított...

Ha valaki baloldali beállítottságú, akkor érdemes inkább külföldre menni és az országot meghagyni a Fideszeseknek?

Figyelt kérdés

A közvéleménykutatások szerint tarolni fog a Fidesz.Semmi értelme tovább küzdeni,soha nem lesz itt változás.

A magyaroknak ez kell,ami itt van.De nekem nem.Jobb lenne innem elmenni és Magyarország tényleg legyen Orbánföld.Mindenki boldog lenne.Mi jól élnénk külföldön,itt meg nyomorognának boldogságban.



2019. máj. 22. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ mennyire sietsz.


Pár év múlva,amikor már a népesség 80%-a átlagbér alatt fog keresni,megfog fordulni a trend,és többen lesznek baloldaliak.


A gazdagok aranykora sem tart örökké.

2019. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell hogy ti balosok megint szétQjátok az országot. Volt már Magyarországnak balos kormánya. Menjetek külföldre migránsokat és melegeket pátyolgatni!!!
2019. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Dehogy lesz itt változás,2022 is 2/3-ad Fidesz győzelem lesz meg 2026 is.

De nem muszáj itt maradni.Minek várjak a csodára?

2019. máj. 22. 21:17
 4/19 A kérdező kommentje:
Amire változás lesz,addigra megöregszem
2019. máj. 22. 21:17
 5/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"Semmi értelme tovább küzdeni,soha nem lesz itt változás."


Ha így állsz hozzá, akkor biztos nem lesz. És pont ez a fidesz célja.

2019. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Hulljon a férgese!
2019. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha téged ennyire zavar, hogy nem balos kormány van, akkor usgyi! Nem küldelek, csak jót akarok neked is, meg magunknak is.... De vihetsz magaddal néhány dk-st is, csupán csak, hogy elérjék kerüjenek az eu-s minimálbért!
2019. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

Ja, mentek béreket letörni nyugatra, mint ide az ukrán, satöbbi munkások!

Így meg pláne nem lesz változás, csak a baj, hogy nektek a szátok jár, és még évek múlva is itt rontjátok a levegőt, meg nyekeregtek. Nyugaton meg ugyanúgy mérgezni fogjátok a körülöttetek lévőket.

2019. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok liberális
2019. máj. 22. 22:23
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Októbert még várd meg. Én kívancsi vagyok az össz ellenzéki összefogás témára. Eddig minden ilyen kezdeményezésbe az ellenzeki győzött.
2019. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!