Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányszimpatizánsoknál...

Fizikakedvelő kérdése:

A kormányszimpatizánsoknál miért csak Soros és a migránsok ütik meg az ingerküszöböt?

Figyelt kérdés

Valamíért úgy érzem,hogy egyéb problémákról nem is lehet velük beszélni,ugyanis reflexből visszautasítják ezen dolgok komolyságát. Mindenbe a bevándorlást látják s kizárólag azt tudják kritikus pontként megnevezni. Igaz lenne ez,vagy tévesen szemlélem a dolgokat? Ha tévedek,miben és hogy? Szívesen várom a vitaképes,értelmes kormányszimpatizánsokat!

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 23. 20:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
73%

Abszolút ugyanezt érzem, mikor oktatásért tüntető diákokat Soros bérenceznek le, vagy mikor bármilyen egészségügyi témával kapcsolatban szólalnak fel az emberek, pl. legutóbb az otthonápolás díj kapcsán.


De hozzáteszem én ennek közvetlen érintettje is vagyok, ha annak számít az, hogy egy civil szervezet tagja vagyok/voltam (mint pénzügyi felelős egy ideig) és miközben saját zsebünkből kellett kipótolni a veszteséget, addig azt hallottuk vissza a Tv-ben, hogy Soros és sleppje pénzel minket és mennyire hazaárulók vagyunk...

2019. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
22%

Az ellenzékiek miért képzelik még mindig ezt a hülyeséget, amikor itt is sokan és sokszor leírtuk már, hogy ez nem igaz, ahogyan konkrét közvélemény kutatások is bizonyították, hogy még a választásnál sem ezek voltak a legfontosabbak egy fidesz-kdnp szavazónál?

Tényleg nem sikerül egy picit sem felfogni abból amit akár neked személy szerint is leírtunk már rengetegszer?

2019. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
#2:Nem írtatok le nekem ilyet. Vagyis lehet,hogy már igen,de semmi konkrétumot. Miben tévedek? Miért nem igaz amit mondok?
2019. máj. 23. 21:08
 4/45 anonim ***** válasza:
89%

2-es kis logikátlanság amit írsz.

Hiszen ha nem volna fontos a kormánypárti szavazóknak, akkor miért csinálná a Fidesz hogy a csapból is az folyjon?


Nyilván vannak jó páran akiket a félelem nyelvén lehet manipulálni.

2019. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
#4:Én sem értem. De ennek ellenére várom a válaszát!
2019. máj. 23. 21:11
 6/45 anonim ***** válasza:
29%
Én nekem a családtámogatási rendszer volt szimpatikus,meg a rezsicsökkentés, ezért szavaztam a Fideszre.
2019. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
18%

Én elég gyakran vitázom. De szlogenekkel, meg kottával nehéz.

Az egészségügyről elég sűrűn. Álláspontom szerint nem OV tette tönkre, viszont a rendbetétele most van folyamatban, ami nem megy máról holnapra.

Az okratás problémái sem most kezdődtek, régóta komoly gondok vannak a szövegértő olvasás.... (Itt ezen a fórumon is jól mérhető)

Nemrég, másik kérdésnél pl. Paks II.-ről alkottam véleményt....

2019. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

#7:Milyen kottával? Szimplán van egy fenoména,ami elég erőteljes szerepet ölt,s kíváncsi voltam,hogy mások hogyan látják. Egyébként tényleg azt érzem,hogy pár emberen kívül a Fidesz szavazók nagy része szeret háborogni,s erre kiváló a migráció témája. Ott sem szakmai szempontokat vizsgálnak,szimplán annyit mondanak,hogy:"Mocskos migránsok!!"


Úgy érzem a kormányközeli értelmiségi lassan paradox kifejezéssé válik.

2019. máj. 23. 21:18
 9/45 A kérdező kommentje:
Persze nyitott vagyok a kritikára,de akkor tényleg kritizáljunk,ne személyeskedjünk,mint 46%-os.
2019. máj. 23. 21:19
 10/45 anonim ***** válasza:
74%
kakukkmajom: az egészségügy rendbetételét hogy segíti a pénzek kivonása? és a kórházak karbantartásának elmulasztása? az ápolók alulfizetése?
2019. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!