Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A többi pártelnök miért nem...

A többi pártelnök miért nem osztogat személyesen szórólapot?

Figyelt kérdés
Ma reggel személyesen Fekete Győr András, a Momentum elnöke adta át nekem a pártját népszerűsítő szórólapot a Nagyvárad téri metró aluljárójában. Szerintem ez nagyon jó reklám, ha egy politikus veszi a fáradtságot és személyesen is ki megy az emberek közé, akár még szóróanyagot is osztogatni. Amikor átadta, azt is mondta, hogy "Rád is számítok vasárnap!". Megnéztem a programjukat és ezek után lehet, hogy rájuk voksolok majd a hétvégén. Őt egyébként többször is láttam már aluljáróban kampányolni, a többi pártelnök vagy politikus ezt miért nem teszi? Mi a véleményetek?

2019. máj. 24. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a többi párt nagyobb költségvetésből dolgozik ezért megengedheti magának hogy külsősöket bíz meg ilyen feladatokkal
2019. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Thürmer Gyula is osztogat.

Gyurcsány meg beszélget az emberekkel Facebookon

2019. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika! Én is kaptam régebben Gyurcsánytól szórólapot!


(utána meg egy szelfit)

2019. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 A szelfit remélem ő ajánlotta fel és nem Te kérted...
2019. máj. 24. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én gyúrcsány gyülölő vagyok, de az igazság az, hogy Ő az aki nagyon ilyen...

Mindenhova testőrök nélkül jár és nagyon közvetlen, a prolikhoz és odamegy, fotózkodik, kifőzdékbe meghívja Őket kajára, stb. És ez nem csak reklámfogás, egy csomó ilyen ismerősöm van, aki így találkozott vele...

Csodálkozom is, hogy egyébként még nem verték meg, meg hogy honnan tudja hogy ki az akihez oda mehet.

2019. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem testőrök nélkül csak az esetek kisebb részében jár. Egyszer egy videóban azt hittem, hogy igen, amikor a Nyugatiban kampányolt, majd a kamerás megfordult és ott állt mögötte egy testőr forma alak. Mondjuk én egyszer láttam az utcán és akkor valóban egyedül volt. Legalábbis én úgy láttam, aztán lehet, hogy az utca túloldalán meg messziről figyelte valaki, hogy minden okés legyen...
2019. máj. 24. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"ztán lehet, hogy az utca túloldalán meg messziről figyelte valaki, hogy minden okés legyen..."

Tényleg vigyázni kell vele. Még megharap valakit vagy egyebet csinál amikor éppen a kígyók kígyóznak. Jobb is ha mindig felügyelet alatt van.

2019. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Lexarom hogy ha jót röhögsz, de én kértem.


Magától nem ajánlgatja senkinek.

2019. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

#3, #5-nek:


"honnan tudja hogy ki az akihez oda mehet."


Nem szokott odamenni. Megáll, és odamennek hozzá.


Kérdezőnek:


Én már jó párszor találkoztam vele, és soha nincs testőre. Nem is figyelik.

Egyébként pedig nagyon félreérted Gyurcsányt.

A többieknél ez kampányfogás, Gyurcsány viszont alapból ilyen! Ha bárhol összefutsz vele, készségesen megáll pár szó erejéig. Amikor Pécsre ment egy beszédet tartani lelépett a kampánystábból, és lófrált egy kicsit a városban.

2019. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fekete-Győr és a többi momentumos vezető folyamatosan az utcán van. A héten pl Dunakeszin is volt, de egy csomó vidéki várost jártak végig a kampányban.

Egyébként nagyon közvetlen figura!

2019. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!