Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Május 26. -ai választás? Kire...

Május 26. -ai választás? Kire szavaztok?

Figyelt kérdés
Én még olvasgatom a pártok programjait, de egyszerűen nem tudok választani. Nekem a legfőbb pont, hogy foglalkozzunk a klímaváltozással, az oktatással és az egészségüggyel. Szerintetek melyik párt foglalkozik ezekkel leginkább? (Az is pont lenne, hogy minél modernebb és elfogadóbb változásokat támogassanak (pl. melegházasság, vagy a nem kilépés az únióból), ne a soros györgyözés menjen...) Nektek mi a véleményetek? (Légyszi tisztelettudóan írjatok véleményt, akkor is ha véleménykülönbség van, nem szeretem az állandó szapulást ami megy ha politikáról van szó. Írjatok érveket, hogy ti miért és melyik párt mellett döntöttetek.)

2019. máj. 25. 19:54
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az eddig olvasottak alapján amúgy a Momentum és az LMP között vacilálok.
2019. máj. 25. 19:58
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Ez az LMP
2019. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
6%
Egyik kutya masik eb alapon nem megyek szavazni.
2019. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
DK.
2019. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4%
Ezekkel csak és kizárólag a Fidesz foglalkozik érdemben és ha belegondolsz, egyedül a Fidesznek van többsége és tekintély olyan nagyhatalmak felé, mint Amerika vagy Oroszország, tehát rájuk szavazzak, ha ezek fontosak neked.
2019. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
utolsó én se látok egy "tökéletes" pártot, de olyan nem is lesz. ezért keresném azt a pártot ami ebben a három sürgető dologban (klímavédelem, oktatásügy, egészségügyreform) javító lépéseket kíván tenni, minél hamarabb. a maradék problémát meg megoldjuk később.
2019. máj. 25. 20:20
 7/27 A kérdező kommentje:
a 3. nak írtam, csak közben még voltak válaszolók
2019. máj. 25. 20:20
 8/27 A kérdező kommentje:
Minden tisztelettel, a fideszre biztos nem fogok szavazni. Nem is néztem meg rendesen a programjukat mivel onnantól hogy soros györgy ellen egy undorító országos lejáratókampányt indítottak (lényegtelen hogy jogosan vagy nem) az én szavazatomat nem kapják meg. ilyet semelyik párt nem engedhet meg magának. Valamint én ezt a bevándorlás általi félelemkeltést sem kedvelem.
2019. máj. 25. 20:22
 9/27 A kérdező kommentje:
Valamint a fidesz eltart az európai úniótól, én viszont az európai együttműködést szorgalmazom.
2019. máj. 25. 20:23
 10/27 A kérdező kommentje:
A DK-nak programjában vannak ezek?
2019. máj. 25. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!