Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó egyesek szerint,...

Miért jó egyesek szerint, hogy a Mi Hazánk radikális? Mit akarnak tulajdonképpen a szavazóik és mit hisznek, hogy majd ha kormányra jutnak, akkor a magyar állampolgár romák és cigányok erőszakkal ki lesznek utasítva az nem országból? Mégis hova?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Az országból*
2019. máj. 27. 16:54
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

A Mi Hazánk a Jobbik eredeti szellemiségét viszi tovább. Ez a párt 18-20% körüli eredményeket ért el, míg Vona tönkre nem vágta. Azt meg honnan veszed, hogy a "romák és cigányok" (akik tudtommal ugyanazok) "erőszakkal ki lesznek utasítva az nem országból"?

(Még a saját hülyeségeidet sem tudod normálisan megfogalmazni...) :)

2019. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudok semmit, pon ezért kérdem.

De sok szavazójuk ezt hiszi...

Illetve miben nyílvánul meg a radikálisságuk?

2019. máj. 27. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak a nemzeti "radikalizmus" az elfogadható. Egy mérsékelt jobboldali jól megvan Izraellel, Romániával, nem igazán akarna revíziót, nem zavarta a múltkori videó, ahol agyba-főbe vert több embert egy bűnöző, nem izgatja majd különösebben, ha a megmaradt országban is kisebbségbe kerülünk, azt gondolja, hogy az asszimilálhatatlan kisebbségek is magyarok, jól elvan a korrupcióval, stb. Ezt az erkölcsöt nem tudom elfogadni. A szélsőjobbal viszont nagyon sok dologban egyetértek.
2019. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként a szélsőjobbnak semmi esélye hatalomra kerülni, csak nagyon szerencsés esetekben. Hitlernek, Mussolininek, Francónak nagy szerencséje volt. Az átlagember fél a szélsőjobbtól (bár rá nem jelent veszélyt) és erkölcsileg undorodik, és szellemileg nagyon messze van attól, hogy pl. egy pár évvel ezelőtti Jobbikra szavazzon, jó neki a korrupció, magyarellenesség, migránsokkal riogatás, Erzsébet utalvány.
2019. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"majd ha kormányra jutnak" - szinte kizárt

Bár én semmiféle radikalizmusnak nem vagyok a híve, az ő hozzáállásuk még mindig sokkalta szimpatikusabb (az, hogy megmaradnak az eredeti elveik mentén, akármik is legyenek azok), mint a Jobbik köpönyegváltó politikája.

Az, hogy sokan azt a kérdést tették fel, hogy a DK vagy a Jobbik, számomra mindennél jobban jelezte, hogy a Jobbik azt a 6%-ot sem érdemelte meg, pedig korábban (ha nem is potenciális kormányzó pártként) volt bennük némi fantázia.

2019. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi hazánk mozgalomnak az a terve a cigánysággal, hogy a no go zónákat felszámolják, és tisztességes embereket "készítsenek" belőlük. Ezt a hülyeséget pedig nem tudom honnan szedted.
2022. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!