Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett lehet a Momentu...

Szél Bernadett lehet a Momentum főpolgármester-jelöltje (? )

Figyelt kérdés
Nem mondjátok komolyan! :D
2019. máj. 28. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem mondtam ilyet. Tudtommal pedig már kötöttek egy megállapodást, eldőlt, hogy ki a jelölt (Karácsony). Ezt követően lesz még egy előválasztás, ahol összemérhetik magukat Puzsérral, aki hol éppen vállalja, hol éppen nem, attól függően, hogy milyen lábbal kelt fel aznap.
2019. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem én találtam ki!:)

[link]

2019. máj. 28. 14:38
 3/16 A kérdező kommentje:
És nem vagyok fideszes, mielőtt valaki rám sütné!
2019. máj. 28. 14:39
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Véletlenül se sütném rád, hogy fideszes vagy, de a linkelt a pestisrácok propagandaújságot nem tekintem túl mérvadónak. Ettől függetlenül persze lehet igaza, de ezen esetben csak a Momentum mutatná ki a foga fehérjét. Hiszen egy már aláírt megállapodást rúgnának fel. Bár sokat nem érnének vele, mert a DK jelenlegi álláspontja szerint továbbra is Karácsonyt támogatja, ami több mint elég.
2019. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez a cikk azert jelenhetett meg ezen a köpedék oldalon hogy kísérletet tegyen az ellenzéki összefogás megtörésére es olyan színben tüntesse fel az ellenzéket mintha nem lenne egységes.
2019. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én azért várnék hivatalos bejelentésre a párt részéről, a Pesti Srácok aligha megbízható forrás, simán lehet hogy semmiféle informátoruk nincs is csak kamu az egész.
2019. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Tudtommal pedig már kötöttek egy megállapodást, eldőlt, hogy ki a jelölt (Karácsony)."


Tudtommal a Momentum annyit mondott, hogy támogatja az előválasztás győztesét. Ha azon Gyurcsány elindulna és ő nyerne, akkor akár őt is.

2019. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, viszont ő maga mondta a vasárnapi Momentumos eredményvárón, hogy szimpatizál a párttal.
2019. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Érthetetlen számomra, hogy miért csak a pártszimpátiája szerinti médiumot olvas valaki? Megerősítésre vár?

Én olvasok minden oldalról és középen vonok egy vonalat, így nagyjából képben vagyok.


Most meg akartam keresni TGM publicisztikáját, amiben erről ír, de nem találtam.

Minden esetre érdekes, ahogy elítélitek még a gondolatot is!

Mi lesz, ha mégis így lesz?

2019. máj. 28. 15:02
 10/16 A kérdező kommentje:

Mégis megvan!

[link]

2019. máj. 28. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!