Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szanyi Tibor új mozgalma, a...

Szanyi Tibor új mozgalma, a “Holnapelőtt” is csatlakozni fog a Balpárthoz?

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene az a Balpárt?
2019. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
100%
De amúgy tényleg, kik ezek? :D A Wiki szerint radikális balosok, hát más se hiányzik még ebbe a szerencsétlen országba. Tolvaj bűnözők uralkodnak, szélsőjobbos agyhalottak menetelnek, az ellenzék nem tud helyesen írni, és nekiszalad egy zárt ajtónak, az analfabéta cigányok "Orbán Viktor Párt"-ra szavaznak, az öregek kilépnének az EU-ból, mert az Soros pártja, és néha a kerítéshez mennek kirándulni, te meg reklámozod ezt az idióta Balpártodat naponta legalább háromszor. Mi a fsz lett ezzel az országgal?
2019. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért,jobb lenne ha neoliberális párt lenne?
2019. jún. 4. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
11:53: a Balpárt egy olyan gittegylet, amelynek a teljes tagságát (kábé 4-5 ember lehet) idevezényelték erre az oldalra, reklámozni őket.
2019. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Molyember ***** válasza:
100%

Kérdező, mi ez a hülye visszakérdezés? Mint amikor a fideszest a korrupcióról kérdezik, a sérült meg kezdi a mantrát, hogy: "miÉrT mIT AkaRSz gyUrCsÁNyT?"

A te balpártod is csak arra jó, hogy tovább ossza az ellenzéket, menjenek a francba. Ha meg te magad a párt egyik tagja vagy, akkor azt tanácsolom, hogy menjetek el dolgozni, talán lesz valami hasznotok, mert ez egyrészt káros, másrészt röhejes. Radikális baloldal... Költözzetek össze Toroczkaival, szenvedélyes kapcsolat lenne.

2019. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok párttag,de nem akarok olyan neolibsiket se kormányon,mint a Momentum vagy Gyurcsány
2019. jún. 4. 16:43
 7/11 Molyember ***** válasza:
100%
Értem, ez derék dolog. Akkor reklámozd tovább, támogatottsága ettől ugyan nem lesz, de legalább vicces.
2019. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem reklámozok semmit,ez csak egy kérdés volt.
2019. jún. 4. 16:58
 9/11 A kérdező kommentje:
A Táncsicsosok is csatlakoztak,gondolom a Holnapelött is csatlakozni akar
2019. jún. 4. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miután kijózanodott.
2019. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!