Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Puzsért ekézi, mely...

Aki Puzsért ekézi, mely munkássága alapján ítéli el?

Figyelt kérdés
A Magyar Hangban publikált cikkei, az Önkérnyes Mérvadó vagy netalán alaposan áttanulmányozva a Sétáló Budapest programot nem tetszik az általa megjelölt út? Szeretném elhinni, hogy ez emberek nem alaptalanul ítélik el. Aki azt állítja, hogy ő "megmondóember" az árulja el, hogy mit vár egy politikustól. Hiszen egy politikus dolga az, hogy kommunikálja, hogy ő mit képzel jónak, követendőnek. Minden politikus "megmondóember".
2019. jún. 4. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Van munkassaga?
2019. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van.
2019. jún. 4. 17:23
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Médiaceleb vagy mi a rák. Legyen, abban nem ekézem.


Hol bizonyította, hogy tud együttműködni? eddig csak azt láttam, hogy szinte mindenhol előbb-utóbb csak az asztalra szart, ahova csak ment, legyenek azok politikai ellenfelei, vagy szövetségesei.


Ő szerintem egy narcisztikus személyiségzavaros ember. Ha valami nem úgy van, ahogy ő képzeli, akkor borít mindent. Ezt már bebizonyította a "munkássága" alatt. Márpedig gyakran nem lesz úgy, és Budapestnek nem érdeke, hogy kéthetente minden boruljon, mert Puzsérnak éppen hisztizni van kedve.


Programját sem hitelesen képviseli már most sem a jelek szerint. Ha az előválasztás győztese mellett mégis indul a főpolgármesteri választáson, azzal sincs esélye nyerni, viszont Tarlós esélyét növeli. Tarlós értékrendje áll a legtávolabb a Sétáló Budapest programtól, ez kemény ellentmondás szerintem. Budapest pedig egy civilizált, higgadt, kiszámítható és megbízható politikust érdemel. Puzsér még a következő életében se lesz ilyen, nemhogy most!

2019. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs különösebb bajom vele, szeretem hallgatni / olvasni a kritikáit meg kommentárjait. Én csak nem értek egyet a programjával.
2019. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Azt aláírom, hogy kissé hisztiszagúan akad ki másokra, de nem ugyanezt csinálja minden párt? Jó, Orbánnak nem kell hisztiznie, hiszen megteszi helyette a saját médiája, hiszen van mögötte egy hatalmas csapat. De a Fidesz nem hisztizik mondjuk mikor Bangóné patkányoz, vagy Cseh röhögcsél az abartoszun? Mindenki ezt csinálja csak Puzsér még kicsiben kritizál.

Miért Puzsér gyengíti az ellenzéket előválasztáson? Neki is ugyanannyi joga van indulni, mint mondjuk Karácsonynak. Egyébként én személyesen előbb szavaznék Tarlósra, mint Karácsonyra. Tehát az én szavazatom nem veszne el az ellenzéknél, mert nem szavaznék Puzséron kívül a többi ellenzéki politikusra. Nem vagyok ezzel egyedül egyébként, mert sokan elismerik Tarlóst tűrhető polgármesterként, hiába vetik meg a Fideszt. Szóval szerintem nem ilyen egyszerű a képlet. Karácsony zuglói parkolóbotránya pedig rávilágított, hogy az MSZP-nek úgy is mindegy, hogy ki van a hatalmon hivatalosan, mert összejátszanak a háttérben.

2019. jún. 4. 17:48
 6/22 A kérdező kommentje:
#3 amúgy köszönöm, korrekt válasz, örülök, hogy valaki nem csak úgy látatlanba mond nemet Puzsérra, hanem érvei és gondolatai is vannak.
2019. jún. 4. 18:06
 7/22 anonim ***** válasza:
Nincs bajom Puzsérral, ő egy rendkívül szórakoztató és őszinte kritikus, a Csillag Születik című tehetségkutatóban a legjobb zsűritag volt szerintem. Ő a tv-műsorok és a hazai celebek kritázálásához ért a legjobban és mindezt őszintén, a tőle megszokott szókimondó stílusban teszi. Ő is egy magyar celeb, de nem azok közé tartozik akik csak hülyeséget mondanak.
2019. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 mindentudó99 ***** válasza:
58%
Ha megszólal az már elítélendő. Mint egy elmebeteg. A szemei se tiszták. Az őrület határán áll. Jó lesz ő a pesti úri népnek.
2019. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Sorold mar föl a munkássáhait. Amit eddig a választókért emberekért tett.
2019. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miért Puzsér gyengíti az ellenzéket előválasztáson? Neki is ugyanannyi joga van indulni, mint mondjuk Karácsonynak."

Joga lenne, csak ő nem akar indulni. Valószínűleg látja mennyire kikapna, ezért ezt az arcvesztést nem vállalja be, hőzöng még egy kicsit inkább helyette. Ha te nem szeretnél Karácsonyra szavazni, úgy valószínűleg sokkal többen nem akarnak Puzsérra szavazni, mert taszítja őket személyisége. De a pártok belementek, hogy aki akar indulhat ezen és a nyertes mögé együtt beállnak, rá szavaznak, buzdítják szimpatizánsaikat, hogy a nyertesre voksoljanak ősszel. Belátták, hogy a fidesz csak így győzhető le. Puzsért mindez egyáltalán nem érdekli, lehet nem is érdeke Tarlós legyőzése, ő csak élvezi a személye körüli felhajtást.

2019. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!