Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy indulhat Kálmá Olga a DK...

Hogy indulhat Kálmá Olga a DK színeiben?

Figyelt kérdés

az eszem megáll, az egy dolog hogy vannak Gyurcsány fanatikusok, illetve sokan küzdenek memóriazavarral mert a 13 évvel ezelőtti dolgok törlődtek, és van egy pár fiatal ki már nem ismeri

de pont Kálmán Olga?! aki mondhatni jártas a politikában pont ő??? nálam úgy leírta magát ahogy csak lehet...

És még csodálkoznak az emberek hogyan kapott a DK 16%-ot...ezek után én már semmin se csodálkozom...



2019. jún. 6. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Mi a baj vele? Mármint azzal, hogy a dk őt jelöli .
2019. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Hogyne indulhatna? Nálam (veled ellentétben )kaptak egy jo pontot. Nincs memoriazavarom!! és az eszem sem áll meg. (Még attol sem amikor OV épit sikeresen hivei/hivöi feledékenységére akár kijelentése másnapján!)
2019. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
A kifejezetten intelligens emberek szimpatizálnak Gyurcsánnyal, ahogy az öszödi beszéddel is egyetértenek. Vágó István vagy Magyar György sem arról híresek, hogy ostoba hülyegyerekek lennének. Ebből is látszik, hogy tényleg csak a legbutább réteget sikerült megvezetnie orbánéknak 2006-ban.
2019. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%
Próbálj meg nem magadból kiindulni. Esetleg beiratkozni valamelyik szakmunkásképzőre. Lehetsz akár műkörmös, festő, villanyszerelő is. Az a heti 1 óra humán tárgy jót fog tenni, hidd el. A végén még felismered a tisztességes embereket is, meglásd.
2019. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem teljesen jó ötlet. Ahogy Dobrev Klára bejött az EP-választáson, úgy Kálmán Olga is bejöhet a főpolgármester-választáson. Én például régi MSZP-és szavazó vagyok, de most átszavaztam a Dobrevet indító DK-listára, mert Dobrev Klárát egy kedves, megnyerő asszonynak látom. Kálmán Olga is elég kedves, de legalábbis a morc férfiakkal (főleg Tarlós) szemben több jót nézek ki belőle.


Nem tudom, mivel írta le nálad magát annyira Kálmán Olga. Azzal nincs semmi baj, hogy még nem volt politikus, sőt! Nekem inkább a primitív, harácsoló eddigi politikusokból van elegem. A politikai vezetői tisztség nem igényel semmiféle szaktudást, inkább az emberi minőség és a tisztesség számít, ha van. Nem zárom ki, hogy ezen a téren esetleg Kálmán Olgában is lehet majd csalódni, ha gyakorló politikus lesz, de a mai gyakorló politikusokban már biztosan és többszörösen csalódtam. Akkor inkább legyen ő!

2019. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor nem független lesz?
2019. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy a dk egy Gyurcsány által kiépített párt, amit semmi esetre sem támogatnék, mind1 ki áll az élén. Úgy vélem, ha egy dk-s lesz a főpolgármester, akkor csödöböl vödörbe estünk, mint hogy Orbánt se Gyurcsány akarja már leváltani na...
2019. jún. 6. 15:29
 8/18 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Istenként nézett Gyurcsányra ahányszor csak behívta az Atv-be. Nem meglepő döntés
2019. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Énnekem fogalmam sincs; de gondolom, nem a DK színeiben indul, hanem csak keresett maga mellé támogató pártokat; de amúgy alapvetően szerintem nem párttag, hanem függetlenként indul; csak a DK párt beállt mögé. Szerintem úgy, mint a Puzsér is, hogy ő maga független maradt; csak beállt mögé a Jobbik és az LMP.
2019. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*ja de már asszem nem akar indulni Puzsér az előválasztáson, és akkor szóval azért már az LMP nem támogatja . -Asszem.
2019. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!