Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok Kálmán Olgára...

Ti szavaznátok Kálmán Olgára főpolgármesternek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%

Mondanál pár indokot, hogy miben lenne alkalmasabb Kálmán Olga főpolgármesternek, mint Puzsér vagy mint bármelyik másik médiaszereplő?

Másképpen fogalmazva. Mondanál bármit, ami egyáltalán alkalmassá teszi őket arra hogy főpolgármesterek legyenek Tarlós helyett, csak mert szerepelnek a médiában?

2019. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 mindentudó99 ***** válasza:
39%
Nem. Van bármiféle tapasztalata? Nem igazán kedvelem de a Puzsérnál épelmélyűbb.
2019. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%

Fogalmam sincs, ki lenne a jobb jelölt.

Attól tartok, hogy a főváros polgármestere muszáj, hogy az aktuális kormány embere legyen, különben káoszba süllyed az ország.

2019. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Hát... erre akkor tudok válaszolni, ha valaki megmondja előbb hogy miért kell mostanság ennyire a régi médiaszereplőkből politikai tisztségviselőket csinálni? Pl. Puzsér a Csillagszületikből ismerős, Kálmán Olga az Egyenes beszédből, Csiszár Jenő meg a Heti hetesből. Ezeket a műsorokat vezették régen, de ettől ők miért "értenének" diplomáciai/gazdasági stb. dolgokhoz ma?
2019. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom ma este meghívják az atv be. Meglátjuk mik az elképzelései,de favorit belépő az biztos.
2019. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Így, hogy a DK jelöltje tuti nem.
2019. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 szántóvető ***** válasza:
24%
csak akkor van esélye ha a "mindegy ki,csak ne a fidesz"jellegű szavazók beállnak mögé.ebben az esetben akár a már elhunyt Gobbi Hilda is szerepelhetne a szavazólapon kálmánné zsidó olga helyett,oly mindegy.hogy én ebbe a körbe tartozom-e?pillanatnyilag magam sem tudom,mondjuk engem nem is érint.majd kiderül hogy a fidesz utálók vannak-e többségben,csak várjuk ki a végét..
2019. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
igen
2019. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

NEM!


Tarlós Istvánra fogok szavazni!

2019. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Puzsérnál egész biztos, hogy alkalmasabb, de neki is 0 tapasztalata van, szerintem továbbra is Karácsony a jobb jelölt.
2019. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!