Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva hogy Gyurcsány...

Nem durva hogy Gyurcsány Dobrev Klárával takarózva éri el az újabb és újabb sikereket? Ezt a médiás nőt is ő jelentette be. Bár Budapest tudja kire kell szavazni! Szavazzunk Karácsony Gergőre aki egy élhető zöld Budapestet és győzni akar.

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

"élhető zöld Budapestet"

Azt ugye tudod, hogy a "zöld Budapest" program Lölő érdekeltsége nagyrészt, ami abból áll, hogy milliárdokat számláz fel, néhány virágcserépért amit a belvárosba kitelepített. Szóval vicc az egész.

2019. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Arra szavaztok, akire akartok!

Ha akarjátok, akár rám is! Én a fővárisiaknak ingyen sört és örökéletet ígérek!

2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A PM azért csak egyfajta zöld párt. Gergő pedig jó ember aki tenni akar a városért és az emberekért. Remélem nem ül fel budapest és a program nélküli vagy dk programot fújó olgának.

Mondjuk kíváncsi leszek Újhelyi mit szól ehhez amit a DK most megtett.

2019. jún. 7. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Újhelyi nem szól semmit, megy boldogan hazát árulni Brüsszelbe.

Karácsony Gergő körül még Zuglóban is zavaros a víz, nem zuglói vagyok, de valami parkolási botrány dagadozik ott körülötte.

A Dobrev pedig valóban durva. Nem tudom, mennyire kell gyűlölni Orbánt ahhoz, hogy valaki vissza akarja Gyurcsányt.

2019. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

4.

Nagyon!!!!

De van ilyen...

Hisz még most is él a szemkilövetés helyeslése, miközben Varnyú öbkéntes fetrengése kapcsán demokrácia deficit a vélemény!

2019. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A parkolási mutyiban a fidesz is benne van. :)


Amúgy pártszimpátiától függően szerintem a fideszeseknek is nagyobb öröm lenne 1 v 1-ben igazi csatában győzni mint egy megosztott feldarabolt ellenzékben.


Bár most a kérdés hogy az MSZP vagy a DK lesz az erősebb Budapesten ezzel hogy gyurcsány felrúgta a lapokat.

2019. jún. 7. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Az sokadlagos kérdés, hogy a mutyibsn benne van-e fidesz? Hisz ellene indul!!!!!

A fideszről tudjuk jól (tőletek!!!) hogy lop, csal, meg hazudik! Tehát, ő a mérce, akit emiatt (is) le kell győzni!

Tehát? Szerinted? Az a jelölt, akit az ellenfél becsal a málnásba.... Az ideális jelölt????



(Szolgálati közlemény:

Kedves Cenzorok!

Ezt a választ is lehet trágárság miatt törölni!

Jelentsem én, vagy várjunk egy kicsit?)

2019. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Van olyan amiben nem kell oda vissza vádaskodni ha tudjuk hogy nem Gergő az aki kitalálta az egészet.

Én még mindig őt szeretném mint olgicát.

2019. jún. 7. 14:16
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Akkor mire való a polgármester?

Neki vétó joga van! Ha bepalizták a fideszesek, akkor is az ő sara. Meg akkoris, ha ezt nem vette észre!

(Mellesleg, arra szavazol, akire akarsz! Budapest nálunk nem tétel!)

2019. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, nagy szívás, ha a főváros és a kormány ellentétes pártokhoz tartozik. Volt már ilyen, amikor Demszky volt a polgármester, és a Fidesz volt a kormányon. Akkor aztán semmi mással nem töltik az időt, csak egymást szapulják, egymást okolják mindenért, a fejlesztéseket kölcsönösen vétózzák, a város meg közben teljesen lepukkad. Nem szerencsés ellenzéki polgármestert választani Budapestnek, valójában egyik városnak se.
2019. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!