Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy Gyurcsány...

Hogy lehet, hogy Gyurcsány szavazói számra rohamosan nő, miközben mindenki elismeri, hogy a szellemi képességei jelentősen romlottak?

Figyelt kérdés

Még a szavazói is elismerik, hogy a kormányzása óta (ami egyébként sem volt sikeres kormányzás) a képességei és alkalmassága még tovább romlott:

https://www.youtube.com/watch?v=mEMp6kKYKSY

https://www.youtube.com/watch?v=YW8CPB4zDzU

https://www.youtube.com/watch?v=mTFBp9B2I8U

Inkább már csak egy vicces figura, mint egy ország vezetésére alkalmas ember. És ezt még azok is elismerik, akik rá szavaztak. A kormányzása alatt valamivel jobban éltünk, de nem volt sikeres kormányzás, ugyanúgy csúsztunk lefelé a régiós létrán mint most.

Ha fejlődni szeretnénk, akkor fejlődőképes vezetőség kellene. Hogy lenne fejlődőképes az aki már régen is alkalmatlan volt, és azóta csak még jobban lezüllött? Tényleg nincs más alternatíva, csak Gyurcsány?



2019. jún. 7. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jópofa ember.
2019. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamije van Gyurcsánynak, ami a többi ellenzékinek nincs: karaktere.
2019. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom miért ezeket emelted ki, és miért nem azokat az interjúkat, amikor DK-s programról, vagy Magyarország és Európa jövőjéről beszél. Nem mondom hogy minden szavát hiszem, és gyurcsányista sem vagyok, de messzemenőkig szimpatikusabb, mint bárki, akik ma a Kormányban vannak. Csak ennyivel szerettem volna felnyitni a szemed.


A konkrét kérdésre az a válaszom, hogy a DK (nem keverendő csak és kizárólag Gyurcsánnyal, tehát a DK párt) nagyon konkrét és egyértelmű programot ajánl, ami sokkal Európaibb, egy nyugatias politika, talán van abban valami. Az tény, hogy a jelenlegi oktatási rendszer elavult, amíg ezt kell tanulniuk a fiataljainknak, nem fogunk előre jutni a modern társadalomba, mert nincsenek kinyitva a szemek az újra, a modernre, csak a régmúltra. Ezzel szakítana a DK, és lehet van még ilyen párt az ellenzékben, de a leghatározottabban a mai rendszer ellen a DK lép fel, nekem ez szimpatikus. Hogy beérik-e, nem tudom. Gyurcsány nélkül nyilván előrébb lennének már.

2019. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert a jelentősebbek, mint a maszop meg a jobbik leírta magát.

De ez, hogy ezek romjain erősödött egyben elég nagy szegénységi bizonyítvány!

2019. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!