Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc indulhatna...

Gyurcsány Ferenc indulhatna főpolgármesternek ha szeretne vagy van valami ami miatt nem tehetné meg?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem saját magát indítja miért azt régi hírtv-s nőt?
2019. jún. 9. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Mert Gyurcsány személye nagyon sokaknak nem szimpatikus (nekem sem). Kálmán Olga személye nekem személy szerint szimpatikus. Bár valószínűleg Karácsony fogja nyerni az előválasztást, a ténylegeset meg még majd meglátjuk. Majd jót nevetek, ha Tarlós nyeri, a közgyűlésben "ballib" többséggel. :D
2019. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Az a "régi hírtv-s nő" függetlenként indul, nem a párt jelöltje. Ráadásul nem főpolgármesterin teszi, hanem az előválasztáson.


De amúgy indulhatna Gyurcsány is. Sőt, akár Soros is, vagy (Fidesz alaptörvényéből) "Magyarországon menekültként, bevándoroltként vagy letelepedettként elismert minden nagykorú személy".

2019. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarja másra bízni saját üzleti ügyeinek intézését, hiszen akkor nem maradna rá ideje (lásd Orbán - Pénztáros kapcsolatát).
2019. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!