Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér valóban ennyire esélyes...

Puzsér valóban ennyire esélyes a főpolgármesteri választáson?

Figyelt kérdés

A Herbal Reality a youtube csatornáján indított egy szavazást, sajnos linkelni nem tudom, de ha rákerestek a csatornára, akkor a közösség fül alatt van...


Szóval eddig 10,000 ember szavazott (egy accounttal egyszer lehet) és ezek az eredmények:


Karácsony Gergely 2%

Tarlós István 6%

Kálmán Olga 10%

Kerpel-Fronius Gábor 12%

Puzsér Róbert 69%


Tudom, hogy ez nem reprezentatív, hiszen lehet, hogy fiatalkorúak is voksoltak, vagy nem budapestiek...

Nem erről van szó.


De 10,000 ember, azért az 10,000 ember és mint már írtam itt nem is lehet, csak úgy eszetlenül nyomogatni a gombot és több szavazatot leadni.

Szóval szerintem ha a valós eredményt nem is mutatja, az ilyennél már teljesen kizárt (én annak gondolom), hogy valójában ilyen 5-13%-a van Puzsérnak mint amit a közvélemény kutatók próbáltak hamisítani...


Persze az EP választás után is már lebuktak, csak az a baj, hogy a hamis kutatásaikkal valamennyire azért befolyásolják is a szavazókat...



2019. jún. 9. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Azzal tisztában vagy, hogy Youtube-on főleg az ilyen csatornák troll nézőinek akár több 100 accountjuk is van? 2 mp csinálni egyet Youtube-on..
2019. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

"De 10,000 ember, azért az 10,000 ember"


És 10.000 ember az nem túl sok. Ez pont ugyanolyan mint amikor a Jobbikos szavazók küldözgették egymásnak Facebookon az online szavazásukat ahol egyértelműen a Jobbik állt nyerésre elég jelentős mértékben, aztán utána meg mindenki értetlenkedett, hogy miért nem az lett a végeredmény mint amire az pár ezer ember szavazott online.


Az ilyeneknek semmi súlya nincsen, sem pedig értelme. Akkor lenne, ha a szavazás biztosan csak Budapestieknek lenne elérhető és ha mindenki szavazna.

2019. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Majd ősszel meglátod mennyire volt esélyes :D


Tarlós 6%-on áll, nagyon hiteles szavazás lehet.

2019. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Valószínűleg Puzsérnak van a legkevesebb esélye, ezért nem akar indulni az előválasztáson sem.

Persze álmodozhatnak a puzsérrajongók, de mi értelme?

2019. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1. Nem lehet annyi youtube accountot csinálni, mert kb. a harmadik account kreálásnál már telefonszámot kér a remdszer, senkinek nincs több száz száma, de valószínüleg még 10 sem...

Amúgy sem hiszem, hogy valakik ezzel szórakoznának. Max van 1-2 troll aki mondjuk 2* szavaz, de ez nem rontja az eredményt, mivel akármelyik oldalhoz tartozhat ez a troll. Lehet Tarlósra is szavaztak trollok is.

De am a csatornának jóval töbn feliratkozója van mint 10,000 szóval az a reális, hogy főleg egyszerű feliratkozók szavaztak, bár a youtube olyannak os feldobhatja a szavazást aki nincs feliratkozva (én sem vagyok).

2019. jún. 9. 15:24
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Az a reprezentatív felmérés értelme és lényege, hogy abból lehet következtetést levonni. Egy ilyenből nem lehet. Csak annyit, hogy a herbál reality nézői Puzsérra szavaznának.
2019. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

10,000 ember amúgy nagyon sok, mivel ezen a választáson baromi alacsony szokott lenni a résztvétel...

Mondjuk, most várhatóan több lesz ilyen jelöltekkel, ami valóban nem Puzsérnak kedvez...

2019. jún. 9. 15:28
 8/21 A kérdező kommentje:

#6. Az mondjuk máris egy következtetés, mivel elég sokan vannak.

De amúgy mint írtam, a szavazást nem csak a HR feliratkozók látják, mert a youtube random feldobálgatja...

2019. jún. 9. 15:30
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

#5

Tudod ez olyan, hogy ha én végeznék felmérést az ismerőseim közt, akkor Karácsony vagy Kálmán Olga nyerne, ha 36%-os végezne ilyen felmérést ismerősei közt, akkor Tarlós. Egy felmérés attól reprezentatív, hogy nem egy nagyon szűk rétegből vesznek egy igen nagy mintát, hanem számtalan csoportból vesznek mintákat. Az adott csatorna nézőinek zöme valószínűleg egy jól behatárolható halmazba esik, gondolok korra, iskolai végzettsége, stb...

2019. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 meszike91 ***** válasza:
46%
Nem reprezentatív, tehát nem. Puzsérhoz fel kéne nőni a társadalomnak, de ennek a társadalomnak gyurcsány vagy orbán kell.
2019. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!