Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Van még rajtam kívül aki hisz a Karácsonyban? Legyen Karácsony! Hajrá Gergő! Hajrá Budapest!

jún. 9. 23:16  Privát üzenet  

A válaszok
Húsvéti nyuszi...

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jún. 9. 23:18 Privát üzenet
Menj aztán jó mélyen nyalj be kedvenc Gergődnek. Hogy gondolhatod komolyan hogy eltudna vezetni egy egész varost, mikor a saját kerületében is káosz van?

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jún. 9. 23:29 Privát üzenet
Igen.Legyen Budapesten egész évben Karácsony!!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jún. 9. 23:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gergő a legjobb!

Én csak miatta odaköltöznék ideiglenesen egy pesti rokonhoz hogy rá szavazhassak. Nem akarom cserben hagyni Gergőt!

# 4/10Időpont jún. 10. 00:07 Privát üzenet
A lekezelő stílusa, a pökhendisége, a gerinctelensége, a képmutatása, esetleg az élitizmusa fogott meg ennyire?

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jún. 10. 00:10 Privát üzenet
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

"Gergő a legjobb!"

Akkor oszd meg velünk miben mert igazából csak azt láttam eddig hogy miben nem jó

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jún. 10. 00:25 Privát üzenet
Egyre unalmassabbak ezek a kérdések, szarkazmushoz sem árt egy bizonyos értelmi szint.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jún. 10. 03:07 Privát üzenet
Kálmán Olga azért felülüdülés, meg a Momentumos csóka, mert Gerike már ellenzéki oldalon is égő. Volt az már minden jelölt.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jún. 10. 04:54 Privát üzenet
Nem értem az emberek miért pontozzák le 0%-ra a Karácsonyt támogató válaszokat

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jún. 10. 16:11 Privát üzenet
Tedd ki hagy hűljön emberke, barátnak viszont elfogadnám. Mondjuk a mostani Mussolini sem jobb. Én már lassan a sarki fűszerest választanám, egész megbízható.

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jún. 11. 14:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Puzsér valóban ennyire esélyes a főpolgármesteri választáson?
Van ma a magyar politikában határozottabb megjelenésű és erősebb kezű politikus mint Karácsony Gergő? Jóvá teszi Budapest azt amit az ország elrontott hogy nem választották meg őt tavaly?
Szerintetek Puzsér becsülettel viseli majd vagy alpáriskodik ha Karácsony Gergő vele is felmossa majd a padlót a 2. fordulóban? Hajrá Gergő! Budapest Veled van!
A reggeli órákban a 124 vagy a 125ös buszon utaznak többen?
Éjjel-nappal Budapest Gergő igazi neve?
Van olyan Borsodi, aki szereti Oláh Gergőt és meg a Budapesti koncertjére? /dec.19. péntek/

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!