Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erősíti Karácsony Gergely...

Erősíti Karácsony Gergely főpolgármester jelölt pozícióját, hogy egy interjúban fontosnak tartja kiemelni, hogy a ljubljanai városházán melegbár működik?

Figyelt kérdés

Illetve, hogy ki akarja nyitni a városházát a publikum elé, tényleg ez a fontos? Szerintem a budapesti emberek a városban lévő állapotokra és a fejlődésre kiváncsiak , nem arra, hogy bejárhassanak a városházára.. esetlegesen melegbár nyíljon Budapesten is.

Kiemelném, hogy nincs semmi bajom a melegekkel, de nem értem miért lenne erre szükség a Városházán.


Forrás: [link]


2019. jún. 11. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Hiába pattogsz te homofób Gergő nyerni fog!
2019. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem nem fog nyerni Karácsony Gergely, és pont az ilyen válaszok végett tisztáztam, hogy nincs semmi bajom a melegekkel, de nem hinném, hogy ennek helye lenne a Városházán.


A magánéletében mindenki azt csinál amit akar.

2019. jún. 11. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek veled kérdező - és szerintem még nagyon-nagyon sokan. Ízléstelen húzás volt karitól, és megásta a saját sírját.
2019. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem ki a szavaiból azt, hogy ő is ilyet akarna a városházában, tehát se nem ront, se nem javít esélyein.

Az pedig lehet egy jó, gesztus értékű lépés, ha megnyitja a városházát az emberek számára.

2019. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Akkor minek hozta fel az interjúban? Ezer dolgot felhozhatna amit mondott neki xy. Ha neki ez nem lenne fontos akkor nem említené egy ilyen interjúban. Konkrétan a mostani polgármesternek üzent aki kihívója is egyben. Ilyenkor minden szónak és mondatnak súlya van ezt tudja (tudnia kellene) ő is.
2019. jún. 11. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez debil
2019. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Városháza kertje jelenleg parkolóként üzemel, ezen akarna változtatni. Kávézó, közösségi helyek, civil szervezeteknek iroda... Úristen micsoda ördögi gondolat.

Szó sincs volt arról, hogy pont melegbárt nyitna. Ott az interjúban, hogy a ljubljanai polgármester kérésére említette. Bár kapaszkodj meg, Tarlós vezeti a várost (a közgyűlés is fideszes többségű) és mégis üzemel jópár melegbár most is.


"Borzasztó üzenete van annak, hogy Budapest legértékesebb telke jelenleg egy parkoló. Olyan Budapestet szeretnék vezetni, amely szimbolikusan és a valóságban is nyitott. A nyugat-európai példákat követve nyitott városházát üzemeltetnék, amelynek a kertje nem parkoló, hanem közpark, ahol a civil szervezeteknek is van irodájuk, ahogyan kávézóknak és egyéb közösségi tereknek jut hely. Amúgy a ljubljanai polgármester kifejezetten kérte tőlem, hogy mondjam el Tarlós Istvánnak, hogy ott a Városháza aljában egy melegbár működik. Eddig nem volt módom átadni ezt az üzenetet."

2019. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a nemzeti gyásznapunkon annyira telt gerinek, hogy kitegye a polgárm. hivatalra a szivárványzászlót. Ahol a nemzeti zászlónak kéne lenni. Gratula. Taps.

[link]

2019. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, erősíti. Szivárványozni ma menő. A gáz rászista melegek kisajátították maguknak a szivárványt is.
2019. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!