Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Részt vesztek az előválasztáso...

Részt vesztek az előválasztáson? Ha igen, kire szavaztok? Ki nyeri? És ki lenne a legjobb jelölt Tarlós ellen?

Figyelt kérdés
Kérem, csak kulturált válaszokat - köszönöm!

2019. jún. 13. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Schuck Andor lenne a legjobb szerintem
2019. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik celebre érdemes szavazni most?
2019. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem veszek részt mert nem budapesti vagyok, de ha szavaznék akkor egyértelműen arra akinek a legnagyobb a támogatottsága a Fidesz után, tekintve hogy náluk bármilyen más párt jobb, szóval bárkivel csak nyerhetne az ország. Ebből következően arra szavaznék akinek a legjobbak az esélyei.
2019. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miben lenne jobb Schmuck Andor, mint Karácsony vagy Kerpel-Fronius?
2019. jún. 13. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Csak akkor fogok szavazni, ha jár felénk a vándor cirkusz, - ekkor a bohócra fogok szavazni, mert jelenleg ez a legjobb alternatíva.
2019. jún. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Karácsony Gergelyre szavazok.

Egyedül neki van városvezetési tapasztalata, ami egy főpolgármester esetében nélkülözhetetlen.


Kálmán Olga tud kérdezni, de a válaszolásban már nem jeleskedett annyira. Egy főpolgármesternek nem az a feladata, hogy interjút készítsen Orbánnal. Legyen akármilyen jó a kérdése, úgyis tudjuk a válaszát: "Boldog karácsonyt!". Ezzel aztán sokra megyünk!


Momentum jelöltje most azt mondja, hogy mennyire fontos a környezetvédelem, de a pártja mégis azzal az európai parlamenti frakcióhoz csatlakozik, amelyiktől a legtávolabb áll a környezetvédelem.


megnézve a vitát azt tapasztaltam, hogy több villámkérdésnél lövése sincs, hogy mi fán terem, csak azt mondja, amit a többi. Viszont gerince nem volt bevallani.


Kálmán Olga is, és a momentumos is ha már politikai pályára adják a fejüket, akkor előbb kispályán kezdjék, hogy tapasztalatot szerezzenek, hogy bizonyítsák a rátermettségüket, tudásukat, és megbízhatóságukat.


Ezt diktálja a józan ész.

2019. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"egyértelműen arra akinek a legnagyobb a támogatottsága a Fidesz után, tekintve hogy náluk bármilyen más párt jobb, szóval bárkivel csak nyerhetne az ország. Ebből következően arra szavaznék akinek a legjobbak az esélyei."

Ha ennyire egyértelmű lenne, akkor nem lenne érdemes előválasztást tartani, elég lenne figyelni a közvéleménykutatásokat, nem?

2019. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
A legjobb jelölt Tarlós. Neki szurkolok mert köze van a kedvenc pártomhoz.
2019. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én egyetértek 3-assal: arra kellene szavazni, akinek a legjobb esélye van legyőzni Tarlóst.

A 3 jelölt egyike sem rossz, nyilván van akinek az egyik, van, akinek a másik a legszimpatikusabb, de kinek lenne a legtöbb esélye Tarlós ellen? Nem is biztos, hogy ez ugyanaz a személy, aki a legjobb főpolgármester lenne.

2019. jún. 16. 22:11
 10/11 anonim válasza:
Én Puzsért támogatom de hogy most nem indul nem tudom eldönteni. Talán Kálmán Olga vagy a Momentum jelöltje.
2019. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!