Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az MTVA veszteséges lett?

Figyelt kérdés

Önmagában ez nem lenne szerintem hírérték, a közszolgáltatásokat végző cégek rendszeresen veszteségesek.


Számomra viszont komoly meglepetést jelentett, hogy közel 100 milliárdos bevétel mellett csináltak ilyen veszteséget, miközben az 35 milliárddal is képes piacvezető lenni és (mostanság hullámzóan ugyan, de) nyereséget realizálni.



2019. jún. 14. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi, az igazgató véleménye fontosabb.
2019. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Be kellene zárni.
2019. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden pénzt megér, hogy a nép megtudja: most már tényleg indul a migránskaraván!
2019. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mitől lenne nyereséges? Mikor volt egyáltalán a közmédia nyereséges? Eleve nem is az a célja.
2019. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Molyember ***** válasza:
100%
Hármasnak van igaza. Inkább zárják be a kórházakat, emeljenek adókat, csináljanak bármit, de követelem a rendszeres tudósítást a migránsokról!
2019. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Mitől lenne nyereséges? Mikor volt egyáltalán a közmédia nyereséges? Eleve nem is az a célja."


Nem érted a kérdésem lényegét. Ha harmadannyiból egy profitképes, piacvezető TV-t lehet üzemelni, akkor mi indokolja azt, hogy a köztévé 100 milliárdból működjön, és abból hozzon ki milliárdos veszteségeket, ahelyett hogy pl.: csak 15 milliárdból működne, és csak pár száz millió veszteséget termelne, amit senki le se sz"rna?

2019. jún. 14. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha harmadannyiból egy profitképes, piacvezető TV-t lehet üzemelni, akkor mi indokolja azt, hogy a köztévé 100 milliárdból működjön"


Mit értesz piacvezető TV alatt? Egy csatornát?


Az MTVA alá 8 tévécsatorna és 7 rádiócsatorna tartozik. Szerinted ennek a 15 csatornának mekkora költségei vannak?

2019. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudtommal az RTL tulajdonában van a Film+, Cool, az RTL II stb.


Az árbevételre vonatkozó adatot meg innen szedtem első blikkre: [link]


Nem is vagyok benne biztos, hogy (az adott cég egésze helyett) egyetlen csatorna eredménykimutatását megtudnám e nézni.

2019. jún. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!