Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ért már kellemetlen élmény...

Ért már kellemetlen élmény külföldön ha kiderült, hogy magyar vagy? A jelenlegi Fidesz kormány keltette negatív megítélésünk, rossz hírünk miatt.

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha külföldre megyek, turistaként megyek, tehát a pénzemet költeni. A vendéglátók eszerint bánnak velem, a helyiek pedig megszokták, hogy százféle nyelvet hallanak egy népszerű turistacélponton. Ezen kívül kétlem, hogy ismernék egy másik ország politikai összetételét, ahogy én sem ismerem az övéket. Nem is érdekel.
2019. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Azért nem kell mindent a Fideszre kenni.
2019. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Volt már olyan hogy szóba került a kormányzat, de mint beszélgetési téma és ennyi.

Normális közösségben az embert nézik és nem azt hogy milyen kormánya van az adott országnak.

2019. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem ért kellemetlen élmény, de voltak többen, akik rákérdeztek, hogy nálatok meg mi a fene történik...
2019. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert magyar vagyok, nem. Csak Orbánról kérdeztek meglepő helyeken, olyan országokban, ahol minimális kapcsolatuk van Magyarországgal, vagy a magyar politikával. Akárhogy is próbálja a fidesz-kdnp média a befolyásolhatók agyába vésni, hogy "Magyarországot támadják" amikor Orbán politikáját kritizálják, csak a gondolkodni nem igazán képes emberek millióinak agyát tudja átmosni. A többi ország médiáját nem ő irányítja.
2019. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mindentudó99 ***** válasza:
Szerinted egy külföldi átlagembernek van halvány fogalma arról mi történik egy idegen országban? Te plbtudod ki a miniszterelnök Litvaniában ? Jobb vagy baloldali vagy politikat folytat? Ugye hogy nem.
2019. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindentudó99 ***** válasza:
/vagy milyen politikát folytat/
2019. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta Orbán van hatalmon már külföldre utazni sincs pénzünk, szóval nincs ilyen probléma.
2019. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rólam nem derül ki mert a Kádár rendszerben megtanultam normálisan angolul és oroszul.
2019. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az íreknél vagyok és csak pozitív visszajelzésről tudok nyilatkozni, (szeretik Budapestet). De dolgozom együtt szlovákokkal, lengyelekkel és olaszokkal is, mindenki kedves volt velem. Gondolom főleg azért, mert én is kedvesnek látszom. :)
2019. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!