Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki olvasta az összes főpolgár...

Aki olvasta az összes főpolgármester jelölt programját. Szerinted nem Puzséré a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért nem?
2019. jún. 14. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Azért nem mert Puzsér egy hőzöngő ember, Főpolgármesternek olyan ember kell aki komprumisszumkész higgadtan és megfontoltan tud tárgyalni.

Puzsér az első ötpercben összeveszne a tárgyaló partnerével, sajnos ez még akkor sem célravezető ha egyébként igaza van.

2019. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hiába ha képtelen nemcsak együttműködni,hanem szót érteni bárkivel is. Puzsér naiv,mert azt hiszi hogy kompromosszium nélkül is működik a politika és hogy egyedül képes egy komoly csapatmunkára.
2019. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés, hogy az Ő PROGRAMJA e a legjobb... Nem az, hogy Ő e a legjobb jelölt.
2019. jún. 14. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ebben az esetben tök mindegy hogy a Puzsér programja milyen mert a mentalitásával a viselkedésével úgysem tudja végrehajtani a programját.
2019. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis Te nem olvastál egy programot sem, csak idejöttél offolni...
2019. jún. 14. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

"Aki olvasta az összes főpolgármester jelölt programját. Szerinted nem Puzséré a legjobb?"

Én örülnék neki ha Puzsér Róbert kampánystábja nem kérdésnek álcázott politikai hirdetéssel kampányolna itt. Semmi szükség nincs rá, lehet akármilyen jó a Sétáló Budapest program, ha a programot az egyik legnépszerűtlenebb politikus próbálja megvalósítani (teljesen mindegy, hogy mennyire jó szakemberek állnak Puzsér mögött)

[link]

2019. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Majd ősszel kiderülnek a valódi százalékok...

Az EU választásnál a Závec mafia és a többi már borúlt...


De továbbra sem az volt a kérdés, hogy ki az esélyes, hanem hogy van e olyan ember a földön aki elolvasta mind az összes programot és nem a Sétáló Budapestet tartja a legjobbnak... És ha van, akkor melyik szerinte a legjobb.


Kiváncsi vagyok, hogy lesz e végül aki a kérdésre válaszol.

2019. jún. 14. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak az övéről hallottam és szerintem az övé szar.
2019. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!