Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha engem nem bántottak...

Hogyha engem nem bántottak még a cigányok, akkor ez azt jelenti, hogy nincs is cigánybűnözés?

Figyelt kérdés
A tipikus migrénsimogató személyek, vagy azok akik kintről osszák az ézt, hogy a migránsok békések, azok is rendre elkerülik azokat a részeket, azokat a pontokat ahol nagyon sokan vannak. Csak azt nem értem, hogy miért nem mennek ki oda este, és akkor megtapasztalnák milyenek is a migránsok. És akkor talán nem mondanák azt, hogy nincs is migránsbűnözés, csak mert nem tapasztalták? Én sem tapasztaltam a cigánybűnözést ahol lakom, akkor ez azt jelenti hogy nincs is, Magyarországon pedig csúcs közbiztonság van? Csak mert egyszer se raboltak ki?

2019. jún. 20. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
"tipikus migrénsimogató személyek" -mi van téged is azzal a dumával pattint le az asszony, hogy fáj a feje? :-DDDD
2019. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát kérdező, vannak problémáid.
2019. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs asszonyom, de ha lenne akkor megmondanám neki szépen, hogy ha nem tetszik akkor ne üsse bele az orrát, és menjen a dolgával foglalkozni. Neked is ezt tanácsolom.
2019. jún. 20. 22:51
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
22:51: helyes, nem szégyen, hogy meleg vagy, minden coming out-nak örülünk!
2019. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindig az a meleg, aki elsőnek mondja. Szóval neked vannak ilyen ferde hajlamaid?
2019. jún. 20. 22:56
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Vigyázz kérdező, ezen az oldalon ilyet nem szabad. Itt csak az a véglet létezik, hogy az összes migráns egy áldozat akik soha semmi rosszat nem tettek és Orbán hazugságokkal manipulálja a népet, a külföldi hírek amikben a migránsokról van szó meg nyilvánvalóan Orbán parancsára készülnek.
2019. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Látod kérdező, ezek a libernyákok védik a migiriket és még téged is beakarnak vonni egy meleg gruppenbe
2019. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Én cigány suliba jártam, vertek, de megérdemeltem, kedves voltam, meg nem csicskultam be nekik, fájt, de túléltem, nem lettem rasszista, sőt a tolvajkergetők utáló face csoport tagja is voltam és vártam, hogy 12 évet kapjon a tomcat, sőt B.Rafaelt is védem, szegény volt, kellett a pénz, hogy tudjon enni a családja. Én demokrata vagyok, szerintem Kálmán Olga jó főpolgármester lesz.


21/f

2019. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
#9 troll, a földön nem létezik ilyen hülye ember amit itt leírt
2019. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#10 no shit, Sherlock!
2019. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!