Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsérral azután is van...

Puzsérral azután is van valakinek problémája, hogy ezt az EGÉSZ interjút VÉGIG olvasta?

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon aki már elolvasta teljesen, köszi!


Sajnos a konkrét cikket/interjút nem tudom linkelni, mert trágár a címe.


De jelenleg még legfelűl található

[link]



2019. jún. 21. 15:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Ezt benézted, akik utálják őt, nem fogják elolvasni. Akik meg olvasták, azok nem utálják. Amúgy sokan szerintem nem utálják, max a provokátorok, akik a jobboldali-baloldali megosztottságban érdekeltek.
2019. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1. Én elszoktam olvasni/meg szoktam hallgatni Orbán és Gyurcsány nyilatkozatait...

Sőt néha a 888-ra is felmerészkedem.

2019. jún. 21. 15:42
 3/24 tgt ***** válasza:
70%
Én elolvastam, és továbbra is problémám van vele. Én elhiszem, hogy Puzsér jót akar, de az ellenzéket és a kormányt nem lehet egyszerre leváltani. Ha Puzsér komolyan gondolja, hogy indul a választáson, akkor Tarlóst segíti, ezt pedig ő sem akarhatja.
2019. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem a régi ellenzék lép vissza ezúttal?

Ők nem Tarlóst segítik?


Milyen alapon van ez a kettősmérce?

2019. jún. 21. 16:11
 5/24 tgt ***** válasza:
70%

A régi ellenzék visszalépett volna, ha Puzsér nyeri az előválasztást, de ugye ő ott nem indul, mert utálja a régi ellenzéket.

Amúgy nem értem, miért kéne az ellenzéknek visszalépni az ország legelutasítottabb politikusa javára. Még Gyurcsány is népszerűbb mint ő.

2019. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

"Gyurcsányt már csak azért sem szabadna visszaengedni a hatalomba, mert 2010 előtt is Orbánéhoz hasonló rendszert próbált kiépíteni."


?????


Ez az ember továbbra sem normális, ezzel a megállapítással csak egy vérfideszes hülye értene egyet, szavazzanak rá a fideszesek, nem is fog más az biztos.

2019. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

"Puzsér Róbert azt mondja, azért nem indul az előválasztáson, mert azt a DK és az MSZP úgy intézi, ahogy Orbán a parlamenti választást: hogy rajtuk kívül senki ne nyerhessen."


Én eddig bírtam. Tehát nem indul az előválasztáson, mert nem mer kiállni az ellenfeleivel szemben, de már összeesküvés-elméleteket gyárt, hogy Kálmán Olga meg Karácsony Gergely az új Orbán?

2019. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Elolvastam. Ez Puzsér, a szokásos téveszméivel, nagyon kevés hasznos, annál több a Fidesz leválthatatlanságát eredményező szándékkal. Elárulod, hogy szerinted mégis mi miatt kellene másként látnunk ezután Puzsért? Nem értem számodra miből következik, hogy változik valakinek a véleménye.
2019. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Puzsér most egy genya játékot tol. A főpolgármesterség 2-5%on fog eldőlni várhatóan. Tarlós 40%a garantált.Ha jól mozgósít a fidesz meg hozzá fog jönni 3-5%. Ha puzser is benne lesz és visz 5-10%ot akkor vége es marad tarlós.


Szóval puzsér most pont olyan mint a világok harcában tim robins a pincében. Kussolni kellene mert felfedez a földönkívűli szonda erre elkezd zajongani.ezért tom cruize a kislánya védelme és a saját érdekében el kell hogy hallgatassa.

2019. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9. Pedig én ha Puzsér nem indul végül, s nem tudok rá szavazni, akkor elmegyek és Tarlósra szavazok. Hogy miért? Azért, mert szerintem Puzsér a legjobb jelölt, a második legjobb, vagy ha úgytetszik legkisebb rossz pedig Tarlós.

Még sokan vannak ezzel így...


Lehet, hogy Puzsérnak 8-10-12% csak a támogatottsága, bár ennek semmi alapja nincs, ahogy annak sincs, hogy kevesebb vagy több, a támogatottsága ismeretlen, de mi van, hogyha ennek a 8-10-12%-nak 70-80-90 százaléka amúgy vagy Tarlósra szavazna, vagy el sem menne?


Szerinted Puzsér támogatói 50+ százaléka szavazna Kálmán Olgara, Karácsony Gergelyre, vagy KFG-re?

Ezt reálisnak tartod?

Mert ezt állítod.


A másik pedig, hogy az is csupán egy tipp, hogy Tarlóst le lehet győzni 1v1-ben, erre semmi garancia. De az sem tény, hogy akár 10+ jelölt esetén ne veszíthetne...


Egyedül az 5 és 10 évvel ezelőtti választásokból indúlhatunk ki, de az alatt is sok minden változott, változhatott, mármint gondolok most itt az erőviszonyokra... Aztán az is lehet, hogy nem, Ősszel kiderül.


De a magyar embernek nagyon rövíd a memóriája.

Most úgy temették például az LMP és Jobbik pártokat az EP választás, hogy 2018 április 8.-án még azt a DK-t temették ugyanúgy a 6% alatti eredményével, amit most meg ünnepeltek.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy bármikor bármilyen eredmény lehet, valamennyire fel lehetne mérni az állasokat, de a szakemberek részéről erre nincs valódi hajlandóság... Az itteni hozzaszolók pedig minden mögöttes tudás nélkül spekulálnak, nevetséges.


Eddig ami egyedűl biztosnak LÁTSZIK, az a Fidesz támogatottsága, az ellenzéki oldalon pedig 10 éve ugyanazt a tortát szeletelik, csak mindig másképpen.


De még olyan is lehet, hogy a Fidesz is borul valami miatt hirtelen, aztán majd a sok okos utólag fogja magyarázni, hogy ez mennyire előrelátható volt.

2019. jún. 21. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!