Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rasszisták miért hiszik,...

A rasszisták miért hiszik, hogy a népességcsere (Magyarországon jellemzően elcigányosodás) társadalmi, gazdasági hanyatláshoz vezethet?

Figyelt kérdés
Ha megnézzük, a romák őshazája, India is gyorsan fejlődik. Ha a maradnának a mostani tendenciák hosszú távon, akkor India száz év múlva utoléri, lehagyja Magyarországot.

2019. jún. 24. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Száz év nem kettő nap! :))
2019. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Az elkínaisodás legalább ekkora para,ha már népességcsere a téma. Mert volt régen a 8. Ker mint roma kerület és most már van kőbánya is mint kínai negyed.
2019. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Nos, akkor vizsgáld meg a cigányok jellemző felfogását, mentalitását, értékrendjét, majd vonj párhuzamot a jelenlegi állapotokkal!


Hogy O1G is cigó? Hát igen. Ez van!

2019. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Indiában a túlszaporodással nem tudnak mit kezdeni, szerintem még Ők sem erősek annyira hogy egyszerre fejlesszék az országot, munkahelyeket hozzanak létre, jó életszínvonalat teremtsenek, lehetne még sorolni.

Ott is ugyanúgy menekülnek a hazájukból a nagyon tanultak, az Államokba vagy Európába.


Indiában a gazdag családoknak jó akik már nem tudják hova tenni a pénzt és veszik a sportautókat, villákat építettnek, meg némelyik alól csak a repülő szőnyeg hiányzik.

2019. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

"Ha megnézzük, a romák őshazája, India is gyorsan fejlődik."


Csak pont azzal nem vagy tisztában, hogy ehhez pont az általad romáknak nevezett népcsoportnak van legkevesebb köze. Másrészt ők nem romák, hanem cigányok, és ha értenéd a cigány szó jelentését azt is megértenéd miért. Szóval ez nálad szimpla ismerethiány.

2019. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert a rasszisták nincsenek indoktrinálva. Már amelyik.
2019. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Elég egy pillantást vetni Dél-Afrikára... Ég és föld a két társadalom. Ugyebár az intelligencia-hányados, a kulturáltság szintje teljesen más. (Pl. araboknál nincs demokrácia, keményen vallásosak, mennek a lefejezések, megkövezések "vallásgyalázás" miatt, a nők elnyomottak, lepedőkben járkálnak.) Ilyen kulturális szinten feltételezhető, hogy hanyatlani fog a gazdaság és sok minden más is. Képzeld el, ha a legnagyobb hazai kisebbség aránya fordított lenne... Viszont úgy tűnik, nem biztos, hogy igazunk lesz, mivel sok multikulturális társadalom van, és a gazdaságuk nem változott (USA, Franciao., Anglia, Hollandia, Svédo.). Társadalmi, kulturális hanyatlás biztos lesz, romlani fog a közbiztonság, ezt látjuk azért ezen országokban (tízszeres a bűnözés a jövevények közt).
2019. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszik, hanem tudják.
2019. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert olyan ország még nem volt a történelemben ami a semmittevéstől virágzott volna fel.
2019. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem tartom magam rasszistának, de tessék elmenni bármelyik baranyai, borsodi, de igazából kb. bármelyik megyeszékhely szegregátumába, és szerintem kis logikával ki lehet találni miért lenne rossz az országnak ha ilyen személyekből az eddiginél is több lenne.


A cigányok óriási része vagy közmunkából él, vagy abszolút nem dolgozik semmit, és átlagban sokkal több gyereket hoznak világra, mint nem roma társaik. Ők ugyanúgy a nyomorban fognak nevelkedni, és csak termelik tovább ezt. És az a legszomorúbb nem csak itt van így, hanem Európa összes olyan részén ahol jelen vannak, szóval ez nem a mi hibánk, hanem szinte kizárólag az övékké, de ez ellen tenni csak globálisan lehetséges.

Én sváb szülők gyereke vagyok, nevemből már rájöhet bárki hogy nem echte magyar vagyok, mégsem ért sosem bármilyen megkülönböztetés, mert rólunk nincsenek rossz tapasztalatok az átlagember részéről.


Remélem Kérdező még nem voltál Indiában, mert én egyszer már igen. Óriási kulturális sokk az a ország.

A turistaövezeteken kívül sajnos találkoztam a cigányokra jellemző attitűdökkel: az igénytelenség felsőfoka, az utcát beterítő mocsok, szemét mindenhol, (sz*rszagos)bűz, a káosz. India soha az életben nem fogja utolérni Magyarországot, mert a társadalom középkori szinten tengődik, a kasztrendszer teljesen általános még mindig, az infrastruktúra a központi helyeket elhagyva nem létező dolog, mert az ország 3/4-ében még mindig nomád módon élnek.

2019. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!