Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Színvonalas egyetemek elűzése...

Színvonalas egyetemek elűzése helyett miért nem az ilyen AAA Auto féle gengszter cégek kitakarításával foglalkozik a kormány?

Figyelt kérdés
Éves szinten több száz, de talán több ezer embert vernek át, tesznek tönkre anyagilag teljesen szándékosan. És ez csak egy cég ami a vásárlóival való kicseszésből él. Ki tudja mennyi van még rajtuk kívül. Miért pont az egyetemek zavarják annyira a kormányt?

2019. jún. 26. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Fogalmam sincsen ki-mi ez a cég, végképp nem értem, hogy mi köze hozzá a kormánynak, amikor érvényes törvények és piacfelügyelet, fogyasztóvédelem vannak, amikhez lehet fordulni.

De az érdekelne, hogy miféle színvonalas egyetemeket űztek el?

2019. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Mondjuk a CEU-t?

Benne volt a top 50. egyetemben a világon, a második legjobb egyetemünk az ELTE, benne van a top 500.-ban.

Juhé!

2019. jún. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Bírom az ilyen "fogalmam sincs miről van szó, de mégis visszafojthatatlan kényszert érzek hogy írjak ide valamit" válaszokat.
2019. jún. 27. 04:54
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Bajod van azzal, hogy őszintén válaszoltam? Hogy nem kötöttem bele olyanba amihez nem értek és ezt le is írtam? Tudom nálatok ez nem így szokás, de ettől még van ilyen.

A kérdésemre viszont nem válaszoltál.

Odáig már nem terjed a képességed hogy 2 mondatra tudj reagálni ne csak 1-re?

Ahogyan gondolom nem véletlenül nem írtál arról sem, hogy mi köze ehhez a cégnek a kormányhoz szerinted. Nyilván te is tudod hogy semmi és ezért.

2019. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!