Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Karácsony Gergely...

Most hogy Karácsony Gergely megnyerte az előválasztást, ettől függetlenül még indulni fog Puzsér is ősszel?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi értelme volt ennek az egésznek, úgy is eloszlanak a szavazatok kettejük között és ugyanúgy tarlós kapja a legtöbb szavazatot.

2019. jún. 27. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez akkor lenne igaz, ha Puzsér baloldali jelölt lenne és előlük vinné el a szavazatokat. Én pl Tarlósra szavaznék, ha nem indulna. Ez is egy ilyen ballibsi kifogás, hogy legyen kire mutogatni, ha Karigeri elbukja a választást.
2019. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Puzsér elégé megosztó, így túl sok szavazatot nem fog elvinni.
2019. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
1-essel értek egyet, szerintem sem szavaznának át a puzséristák Karácsonyra. Lényegében a puzséristak ugyanazokat a nagyrészt altright-kommunista keverék elveket vallják, mint épp a Fidesz, csak a Fideszes korrupcióval van bajuk, így közelebb állnak a Fideszhez, mint az ellenzéki pártokhoz.
2019. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#Nem vagyok budapesti, főleg nem libsi. Én csak kíváncsi vagyok, hogy Puzsér vagy Karácsony lesz e az ellenzéki befutó.
2019. jún. 27. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy indulni fog, addig is tele szájjal fikázza majd Karácsonyt.

Karácsonyt támogatja minden ellenzéki párt, Puzsért senki, csak a szektája fog rá szavazni. Tehát ha valakinek van esélye legyőzni Tarlóst, akkor az Karácsony.

2019. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Tarlóst támogatja, akkor indul, ha Karácsonyt és valóban zöld és antikorrupciós fordulatot szeretne, akkor nem indul. Ennyire egyszerű.
2019. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!