Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér azért nem vett részt...

Mindentudó99 kérdése:

Puzsér azért nem vett részt az előválasztáson mert félt a bukástól és attól hogy akkor nem tud őszig haknizni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem félt. Ő ilyent nem is akart, ő a Fidesz zavart kelteni akaró bábja.
2019. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Is meg azért is, mert a jó elején lefektetett szabályokon változtattak menet közben, aminek meg is lett az eredménye, hogy egy olyan haladó, fiatalos, értelmiségi városban mint amilyen Budapest 94,5%-ot kaptak az MSZP és a DK jelöltjei összesen.


(Most ez saját magyarázatom szerint vagy azt jelenti, hogy Budapesten még mindig a panelproli a megbízható szavazóréteg vagy esetleg azt, hogy az ellenzéki pártválasztóknak már minden mindegy csak ne Tarlós(Fidesz) legyen így az új pártok szavazói is inkább beálltak a komcsik mögé. De hogy ebből hogy lesz minőségi változás az a millió dolláros kérdés.)

2019. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Mára egyertelmű lett hogy megvette a fidesz. De ha megnézed a kormány sajtót full beálltak puzsér mögé és nullára csökkentették a fikázását.
2019. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Van egy olyan érzésem, hogy aki Puzsérra szavaz, az egyébként sem szavazott volna Karácsonyra, vagy a többiekre. De szerintem ez (fordítva) ugyanúgy elmondható arra az esetre, ha Puzsér nyerte volna az előválasztást.


Csak sajnos ugye nem indult, aminek okaként én nem is a félelmét nevezném meg, hanem a politikai analfabetizmusát. Előre lefektetett néhány szabályt? Mégis ki ő, hogy szabályokat fektessen le, pláne úgy, hogy közben ő sem tartja magát mások szabályaihoz.

2019. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
El mer indulni Tarlós ellen, de közben fél Nyámnyila Gergőtől, Olga nénitől, meg a Tökömtudjamegjegyeznimilyen Gábortól? Ez fura. :)
2019. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom ki fél kitől.


De én két érdekes dologra figyeltem fel:


1) Online szavazók száma kevesebb, mint 4000 fő a 70ezerből.

Ez nyilvánvaló a kitalált metódus miatt volt.


2) Előválasztás a baloldal közös ügye, DK-MSZP-Momentum 2018-as szereplése alapján állami támogatást kap, az előválasztási kampányra több milliót költöttek.

Az előválasztást mégis az ahang szervezte aminek a költségét nem a pártok dobták össze, hanem az emberektől kellett pénzt lejmolni hozzá.


Ezek miatt számomra érthető, hogy miért nem indult el ebben a versenyben. De hibának gondolom, hogy így történt.

2019. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem Puzsér nem ezért nem vett részt az előválasztáson, hanem mert nem azoknak a szavazatában bízik akik elmennek egy mszp-dk szervezte előválasztásra. Ott tuti vesztene, holott ebből egyáltalán nem következne, hogy az őszi választáson is vesztes lenne (az előválasztás nyertesével szemben, nem Tarlóssal).

Ez az előválasztás olyan volt, mintha az mszp-dk törzsszavazóit arról szavaztatták volna, hogy ki a legkedveltebb politikus, egy mszp-s egy d-k vagy bárki más.

Nyilván nem azt a valaki mást szavaznak meg a saját politikusuk helyett, mert akkor nem mszp-sek meg dk-sok lennének. Vagy mintha úgy tartanál szépségversenyt, hogy a sok nő között indul 2 transzesztita és a zsűriben lmbtq-k ülnek kizárólag. Tuti a két transzi közül lenne az egyik a győztes, de ettől még közel sem lennének esélyesek egy valódi szépségversenyen. Csak annak a zsűrinek olyan az ízlése.

2019. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

#2: Az remélem megvan, hogy ahogy Puzsér akarta lebonyolítani az online szavazást, az jogszabályokba ütközött volna. Szóval nem azért lett nem Puzsér szájíze szerint lebonyolítva, mert ki akartak tolni vele, csak betartották a hatályos törvényeket.


Puzsér egyébként egy troll, így még őszig játszhatja az agyát, aztán majd a választáson megkapja a max. 5%-át. Bár szerintem az utolsó pillanatban visszalép majd, a hatalmas egójával nem tudná elviselni, hogy Tarlósra és Karácsonyra is nagyságrendekkel többen szavaznak, mint rá.

2019. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

"Ő ilyent nem is akart, ő a Fidesz zavart kelteni akaró bábja."


Dehogy a bábja. Mi ez a mánia a gyakorin, hogy a Fidesz emberének mondjátok azt aki béna?

2019. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

#9: Talán mert 0-24 az ellenzéket ócsárolja? A parkolási mutyi kapcsán Tarlós felelősségét érdekes módon nem jutott eszébe firtatni, csak Karácsonyt tudta fikázni.

A fideszes média sem ír semmi rosszat róla, sőt gyakran egy az egyben lehozzák az ellenzékfikázó megnyilvánulásait, amiket facebookra kitesz. Én nem tudom hogy megvették-e, de hogy a fidesznek kedvez a jelenléte, az egészen biztos.

2019. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!