Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem érzitek úgy, hogy...

Ti nem érzitek úgy, hogy Európában a magyarokhoz képest minden más nép butább, együgyűbb?

Figyelt kérdés

Ugye ott vannak a volt komcsi országok. Ezek többsége szlávokból áll, akiknél mindig mindig ez a vallásos-nacionalista parasztkodás megy. Szuka-bljat, ortodox középkori babonák, erőszak. A románok is ide tartoznak.


Ezen kategóriából egyedül a lengyelek, csehek, észtek a normálisabbak, illetve az oroszoknál is létezik egy értelmesebb réteg.


Akkor ott van Nyugat-Európa, azok közül talán csak a finnek normálisak, illetve a 80-as, 90-es években a németek is egész jófejek voltak, de mostanra sajnos meglibbantak, bár nem annyira, mint a skandinávok.


Ha a szlávoknál ez az erőszak-nacionalizmus-vallás szentháromság adja a buta miliőt, akkor nyugaton inkább ez a vegyünk új kocsit hogy mutogassuk a szomszédoknál-a szakmámon kívül nem értek semmihez-semmi lexikális tudásom nincsen biorobot mentalitás megy. Sok mindenben még mindig őseikre, a középkori jobbágyokra hasonlítanak, csak valamennyire felmodernítve. Újabban az amerikai-stílusú liberalizmus lett az "új kereszténység" amiben szentül hisznek és indulnak ballib keresztesháborúba, mint anno Amiens-i Remete Péter szegényserege.



Nálunk viszont -ezt külföldiek is megjegyzik- az emberek sokkal többet gondolkodnak és tájékozottabbak.

Se a szláv mucsai értékek, se a nyugati konzumidiótizmus és libbantság nem jellemző annyira, egy ember általában nem csak a saját szakterületéhez ért, népszerű a sci-fi stb.



2019. jún. 28. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Egy ilyen kérdés után egyáltalán nem.
2019. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem csoda, hogy a Magyarok mindenkitől okosabbak, hiszen a Szívcsakra Táltos Népéről van szó!!! Ez pedig nem egyszerű dolog!
2019. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem igazán veszem észre, hogy a szláv mucsaiság ne jellemezné a magyarokat.
2019. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

"Ti nem érzitek úgy, hogy Európában a magyarokhoz képest minden más nép butább, együgyűbb?"

Eleve nem ismerek minden európai népet, de nyilván te sem.


De pl. nem ejtettél szót a déli népekről. Az olaszokra nem kifejezetten jellemző a libsiség. A görögökre és a portugálokra sem, de köztük hagyományosan vagy egy erős komcsi réteg - főleg a görögöknél. Spanyolországra sem volt korábban jellemző a libsiség, de az utóbbi évtizedekben érdemben eltolódtak libsi irányba.

2019. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez után a kérdés után pont azt érzem hogy a magyaroknál ostobább, megvezetettebb, mazochistább nép nem sok van.
2019. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

A leírásod alapján sok külföldivel nem találkoztál...

Ha szerinted a szlávoknál erőszak nacionalizmus vallás szentháromság van, akkor nálunk mi? Mert szerintem pont ugyanez.

Aztán szerintem pont a magyaroknál jellemzō, hogy az emberek azért vesznek új kocsit, hogy dicsekedhessenek vele


De még annyi, hogy ha ez tényleg így van, akkor miért MO az EU sereghajtója?

2019. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2019. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

A volt komcsi országokról azt írod, hogy még mindig a vallásos parasztkodás vonalát viszik, erre odaírod kivételként a legvallásosabb nemzetekhez tartozó Lengyelországot. És persze Magyarországot is, holott itt is bőven túl van tolva a keresztény téma a kormány részéről.


Nyugaton pedig megjegyzem ott van Írország, a Benelux államok, a Skandináv államok stb. Nem csak franciák, britek és németek, még akkor sem, ha tőlük jönnek át legkönnyebben a hírek.


"Nálunk viszont -ezt külföldiek is megjegyzik- az emberek sokkal többet gondolkodnak és tájékozottabbak."


A közismeretek terén felmérések szerint tényleg jobban teljesítünk, de a problémamegoldásunk erősen elmarad. Kvázi foteltudósok vagyunk, akik mindent tudnak és mindenhez értenek, csak épp használni nem tudják és hasznosítani.


De még csak nem is minden területen van így. Pénzügyi ismereteink például a béka segge alatt vannak. Mondanám a devizehiteleket példának, de szerintem az is épp elég bizonyító erejű, hogy kvázi a háztartások háromnegyedének nincs elég tartalékja arra, ha meghibásodna egy háztartási gépük.

2019. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok magyar csak az állampolgárságom az, nem, szerintem pont, hogy kicsit kevesebb ész szorúlt beléjük, érted.. összes másik ország örülne ha szinesbőrű fiatalok jönnének hozzájuk, erre a szkíta-hun-táltos -egyéb nyomiság- magyarja meg retteg, utána meg van a sipákolás, hogy a lányának nincs normális barátja, holott egy afrikainak nagyobb a pénisze és ezáltal hosszabb kapcsolatra lenne képes, nem mint egy magyar alig 12 cm az átlag, így nem lehet hosszú távon fenntartani semmit..
2019. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Amikor gyermek voltam volt egy Mátra nevű tévénk, fekete-fehér. A filmeket nem szakították meg 77x, az ember teljesen hatása alá került (teljesen a hatása alá kerültem) A film végén lement az 5 perces stáblista, és még a filmet emésztetted, nem jött egy gyors információ váltás "Önnek aranyere van és viszket?"

A filmeket még akkor nem ismertem ki, és sokszor váratlanul ért véget, befejezetlen volt. Persze sokszor elaludtam rajtuk, hiába érdekelt. Itt is,igrálunk egyik kérdésre a másik itán. A kérdéesed egyszerre igaz és nem, mert ha egyetértünk veled azzal épp az ellenkezőjét bizonyítanánk be. Nem lehet ennyire általánosítani, mindenféle ember van.

2019. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!