Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely megnyerte...

Karácsony Gergely megnyerte magának a nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés
A minap hallottam, ahogy a Ferencieknél három nyugdíjas hölgy beszélgetett arról, hogy kire szavazott a főpolgármesteri előválasztáson. Az egyik azt mondta: "Én a Karácsonyra szavaztam, de az Olga is jó lett volna!" Ugye azt mindenki tudja, hogy akit a nyugdíjasok támogatnak, az nagy előnnyel indul bármilyen szavazásról is legyen szó. Mivel jó kiállású, fiatal férfi, így lehet, hogy a budapesti nyugdíjas hölgyek szimpátiáját sikerült elnyernie? Szerintetek Karácsony Gergelynek sikerült megszereznie a nyugdíjas szavazótábor nagy részét vagy ez csak egy vélemény volt a sok közül, amit én pont meghallottam? Mi a véleményetek?

2019. júl. 4. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

a nyugdíjasok nagyrésze Viktor híve


Félnek hogy jól megkúrja őket egy migrant, és ezért Vitya véderejében bízva Viktotor szavazói.

Amugy a nyugdíjasokat célozza mindig minden poliztikai párt

Ők a legkönyebben befolyásolhatók.

És ők a legaktívabb szavazók.

Van amelyik öreg még a kemoterápiáját is kihagyja csak hogy elvergődhesen szavazni(ami után 1-2 év múlva meg hal)

Így bacnak ki a 70-80 évesek a gyerekeikkel, unoökáikkal dédunokáikkal.

Lehet hagyni kéne hogy ők döntsenek a saját jövőjüket befojásoló dolgokban(például hogy ki legyne a minszterlenök stb...)

2019. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek Gulyást olvastam erre mondom mi a franc :D
2019. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyes, hol élsz te, valami misére járogató falun? Nulla darab fideszes nyugdíjas van Pesten. Két vadidegen nyugdíjas találkozik buszon, csirkefarhátasnál, esztékában, meg se kérdezik, kiféle a másik, a következő percben már együtt szidják a mostani világot, bezzeg a szocializmusban... A nyugdíjasok az MSZP/DK keménymagja. Ha nem lennének a pesti nyugdíjasok, nézegethetnétek a Fidesz 3/3-adát.
2019. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ebből hallottam a legtöbbet-Ha nem karácsony nyeri az előválasztást tarlósra szavazok!


De elvileg a fidesz bukás esetére kidolgoz vmi új tisztséget. Bp i kormány helytartó vagy mit hogy felül tudják bírálni a főpolgármestert.

2019. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Hú ez aztán éleselméjűség. Véletlenül hallunk valamit valakiktől, akikről fogalmunk sincs, látszatra nyugdíjasok, tehát Karácsony megnyerte a nyugdíjasokat.

Öt hónap múlva ne menj utcára, mert egy hónapig minden karácsonyról fog szólni.

2019. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2,5 milliónál több nyugdíjas van, Karácsony még egy 70 ezres szavazáson győzött.

Semmi nem következik ebből.

2019. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!