Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar emberek miért félnek...

A magyar emberek miért félnek annyira a paksi atomerőműtől? A hozzáértésük hiánya vagy politikai oka van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 05:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mind a 2
2019. júl. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem félnek tőle. 40 éve működik mindenféle komolyabb tiltakozás nélkül.
2019. júl. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Politika
2019. júl. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

A Paks 2-nél az orosz hitel szerintem minden épeszű embernél beindítja a vészféket. Maradjunk annyiban hogy soha bem fog elkészülni és még az unokáink is fizetni fogják.

A Paks 1-el szerintem nincs akkora gond, én dolgoztam is ott, sok háttérinfót tudok.

2019. júl. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek tőle. Csak ahogy intézik az nem tetszik.

[link]

2019. júl. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%
Paks 1-et hamarosan úgy is le kell állítani.
2019. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
77%

Ha gebasz lesz, akkor nagy baj lesz, azért. Ami nem mondható el ugyanúgy egy szénerőműről.


Persze elvileg nagyon biztonságos és igyekeznek kizárni a kockázatokat, csak a gebaszok épp abból szoktak adódni, hogy nem lehet mindenre felkészülni.


Olyan ez, mint a repülés; lehet hogy az autó veszélyesebb, de mégis a repülőtől félnek jobban, mert ha ott történik baj, annak súlyosabb következményei vannak.

2019. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Általánosságban nem félnek a magyarok a paksi atomerőműtől.

Konkrétan a Paks 2-nél csak a hergelés megy és aki a politikai hergelésre kapható, az ettől IS elkezd rettegni. Ugyanígy megy a hergelés mindenben amit most csinálnak és a hivatásos rettegők meg rettegtetők azok akiknek hallani a hangját. Akkor is ha a kivándorlásról van szó, az egészségügyről vagy bármiről.

2019. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meggondolatlanság volt, hiszen már egyre kevesebb atomerőművet építenek mert költséges, veszélyes és uránnal üzemeltetni pláne és nyakunkon a következő generációs nukleáris erőművek amik valószínűleg már fúziós erőművek lesznek.

Tehát mire Paks 2 hasznot (hiteltörlesztést) termelne már a cseréjét követelik meg.

2019. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!