Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan vannak olyan elborult...

Komolyan vannak olyan elborult elmék akik Fidesz bukást vizionálnal?

Figyelt kérdés
Esetleg majd 2034.-ben
2019. júl. 6. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Aztán a kezed a bilibe lóg, és felébredsz.


Mostantól el lehet dönteni hogy Orbán, vagy EU.


Ilyen qrva egyszerű.

2019. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

#1 vagyok:


Egy sarokba szorult patkány. Gyakorlatilag senkitől nem számíthat segítségre. Senki nem hülye!

2019. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Az utóbbi 2 évben annyi emberrel lett már kiba szva a fidesz miatt hogy nem lesz tartható a garázdálkodásuk.

A kerdés inkább hogy a bukasuk után végre elegtétetelt vesz rajtuk a magyaság tövényesen vagy nem törvényesen,vagy csak simán elbuknak viszik a pénzt és ennyi volt?

2019. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha minden alkalommal kaptam volna egy százast ahányszor hallottam az elmúlt 9 évben, hogy "ez nem lesz hosszútávon tartható", "ez csak ideiglenes javulás" "a fidesz meg fog bukni", "nem lesz tartható a garázdálkodásuk" és hasonlók, akkor már mercedest vehettem volna belőle.

Ehelyett a fidesz köszöni, de egyre jobban szerepel a választásokon, a gazdaság egyre jobb állapotban van és az ország javul szépen évről évre.

2019. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg vannak. És egyre többen!!!
2019. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom várjuk meg az hosszú válaágot, ami az első évben nem, de a 2.-ban már fog fájni.
2019. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Vannak. Belekapszkodnak minden szalmaszálba, amit a ballib propagandasajtó meglenget az orruk előtt, akasztófát,kandelábert, indulásra kész különgépet vizionálnak minden választás előtt, aztán pofára esnek újra és újra. Botka, Vona, Karácsony, MZP, Gyurcsány, Gyurcsányné, Kálmán, újra Karácsony, lassan minden hétre jut egy hős, aki mindjárt megment minket a zorbáni diktatúrától, már csak kicsit kell kibírni. És vannak, akik újra és újra elhiszik, akiknek még az 53% is a törpe kisebbség, bezzeg a 16 meg a 6.

Az ember egy ideig tapintatos, vesztesbe nem törlünk cipőt, de egy idő után nehéz megállni, és nem is szükséges.

2019. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes. Elborult elmék azt vizionálják, hogy a környezetük elborult elmékből áll. Nyilván nem szeretnek egyedül lenni.
2019. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Beleintegrálódtam a rendszerbe a közel tíz év alatt, adófizető dolgos ember lettem, kezdem elfogadni balsorsom, ami régen tép és dühít ha unios fizetést vizionálnak, mert megpendít bennem egy láncot, hogy talán mégsem csak a rabszolgaság jutott a magyaroknak. Ilyenkor megrendülök a hitemben és nem akarom látni a valóságot, strucc-politika lehet. Olykor hiázik ducán lehetet segij és áfát, adót csalni. Talán sosem tér vissza azok a gondtalan napok, amikor délbe ébredvén felveszem a segíjt és veszek cigit és pijnájt. Értitek miért dühit az ujnijós fizetés, mert talán másképp is lehetne élni, de hát nem is volt természeti kincseink olaj,arany amiből virágozhatna Magyarországot csak dolgos emberek virágoztathatják fel. Szóval lehet nem élünk a legjobban és lehetséges unios bér, de értsétek meg azt az embert is, aki indulatosan reagál a felvetésre mert neki ezt üzened:-rabszolga vagy és nem teszel semmit ellene.
2019. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
65%

1989. elején semmi nem utalt rá, hogy Csau hatalma valaha is meginog.

A többit a Panoráma adásában láthattuk.

2019. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!