Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt a balosokra,...

Miért mondják azt a balosokra, hogy ők annyira demokratikusak, hogyha csak addig azok ameddig nincs ellen vélemény?

Figyelt kérdés
Ez az egész mai világpolitika, meg ez az egész balos világnézet, csak arról szól hogy minden régi erkölcsöt és értéket elnyomnának a fejlődés nevében. Olyan embereket támogatnak, olyan erkölcsöket skarnak kikényszeríteni ami egyszerűen zsákutca, evolúciós zsákutca. Nem a józan ész hívei, hanem inkább a "béke" megtartása érdekében, hadják elnyomni magukat, és magukban a fennmaradásához alapvetően szükséges ösztönöket. Ők belenyugodnak abba, hogy az unokáik már lehet nem is lesznek. Egyáltalán nem is demokratikusak, mert nem halják meg az ellenvéleményt, hanem rögtön homofóbozni kezdenek, rasszistázni, idegen gyülölőzni. Meg akkor jönnek azokkal az abszurd féligauságokkal, meg az eltorzított történelmükkel. Holott ők azt vallják hogy a múltat végképp el kell törölni. És aztán az ember fejéhez vágják, hogy antidemokratikus, mikor ők utasítsnak el minden ellenvéleményt. Az ilyenekkel nem is érdekes veszekedni, ezért nincs Magyarországon sem normális vita.

2019. júl. 8. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert itt például a jó jobbos vitapartnerek eltűntek. Gazdaságpolitikai vitában az érv nem annyibòl állt, hogy egy kormánytag mondatàt ismétli és még azt is rosszul.
2019. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na hát ez sem igaz, hogy mindenki a kormánypárt mondatait ismételgeti. Inkább a kormány ismételgeti, a konzervatív értékekhez alapvető felfogáshoz szükséges dolgokat. De ha én is ezt vallom, akkor én autómatikusan kormanypártivá változom? Csak mert aegtöbb kérdésben egyettértek?
2019. júl. 8. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Na hát ez sem igaz, hogy mindenki a kormánypárt mondatait ismételgeti."


Én nem mondtam, hogy mindenki, csak többször ebbe futottam bele, mikor gazdaságpolitika volt a téma. Második Orbán-kormány alatt teljesen más volt itt egy vita, de ez a személyes véleményem.


Na meg melyik balosokra gondolsz, mert ugye az elmúlt hetekben megtudtuk itt, hogy a balosok kevesen vanank, de sok az álbalos, akik amúgy neoliberálisok.

2019. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi baromságot hogy sikerült összehordani?
2019. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Kedves kérdező, a kérdés alatti leírásban hülyeségeket irkáltál, de magával a kérdéssel egyet értek. A válasz a képmutatás. A baloldal tele van képmutatással. Ki akarnak cenzúrázni/be akarnak tiltani mindent amivel ők nem értenek egyet, el akarnak hallgattatni (a gyengébbek kedvéért nem úgy értem meg akarnak ölni) mindenkit aki nem ért velük egyet, nem hajlandóak az értelmes vitára, párbeszédre, inkább kirekesztik aki nem ért velük egyet, és közben azt mondják ők demokraták, de valójában demokraták hanem hipokraták, semmi többek. Fel fordul tőle a gyomrom, hogy nyugati mainstream baloldal ilyen.
2019. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Először értelmezni kéne azt, hogy mit értesz ellenvélemény alatt. A homofóbia/rasszizmus nem vélemény.

"Nem a józan ész hívei, hanem inkább a "béke" megtartása érdekében, hadják elnyomni magukat, és magukban a fennmaradásához alapvetően szükséges ösztönöket. "

Ki mondott olyat, hogy ne szexeljünk?:D

A "történelemeltörlést" sem értem, ki akar történelmet eltörölni és hogy? Nagyon sok kesze-kusza dolgot hordtál össze.

2019. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
(Továbbá a liberalizmus és a baloldali eszmék közötti különbséget sem ismered, és összekevered a kettőt, de az nem lep meg őszintén.)
2019. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

,,A homofóbia/rasszizmus nem vélemény."


Ez a te véleményed.

2019. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy tény. Ami ráadásul rögzítve van az alkotmányban is.
2019. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

,,Nem, ez egy tény. Ami ráadásul rögzítve van az alkotmányban is."


Igen, a Harmadik birodalom alkotmányában rögzítve volt, hogy a zsidók alsóbb rendű faj, és ők épp úgy állították, hogy ez tény, ahogy most te állítod, hogy a homofóbia/rasszizmus nem vélemény. A szabadság azt jelenti, hogy jogunk van nem egyet érteni. Azt pedig rohadtul nem te döntöd el hogy mi minősül véleménynek és mi nem minősül annak, te képmutató.

2019. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!