Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Magyar...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek a Magyar Kétfarkú Kutya Pártról?

Figyelt kérdés
Csak érdekelni ti hogyan látjátok őket.Ha kitérnétek rá mi a jó és mik a számotokra rossz tulajdonságai azt megköszönném. Illetve neked milyen ötleteid vannak,hogy még jobbak legyenek ?Köszi a válaszokat szép estét :)
2019. júl. 8. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Jó volt a kezdeményezés, de az MSZP jelen állás szerint viccesebb náluk.
2019. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én már többször rájuk szavaztam. Számomra ők az egyetlen párt(a momentumon kívül), akikben még nem csalódtam.

Tartják amit ígérnek, elszámolnak a kampánypénzzel az utolsó forintig. Igyekszenek felhívni az olyan problémákra a figyelmet, amik a mindennapjainkat megkeserítik, de mégsem változik.

Gondolok például arra,hogy nálunk vidéken sehol a környéken nincsen normális buszmegálló. Nem fedett, nincsen pad. Nagyon kellemetlen amikor kimarad 1-2 busz, mellé még fúj a szél meg szakad az eső. A helyi önkormányzatok nem tesznek semmit évtizedek óta.

Az MKKP rengeteg buszmegállót épített így. De lehetne beszélni a kátyúzásról, korszerű játszóterekről, kórházba szappan bevitelről..

Annyi hétköznapi dolog jut eszükbe,ami tényleg megkönnyíti az életünket.

És minimális pénzből csinálják ezeket, hatékonyan időben is..

Ha az önkormányzat fogna neki kátyúzni ,akkor valószínű szar is lenne, tartana 3 hónapig és kerülne 100 millóba.. Ha az mkkp csinálja ugyanezt, akkor tartósan csinálják, 100 ezerből és egy hétvége alatt..

Ezek alapján amiket az évek során láttam, én akár az ország vezetését is rájuk merném bízni. Viccen kívül.

Tudom, hogy nem csak kátyúzásból áll az ország vezetése, de ezerszer alkalmasabbnak tartom őket az összes többi teendőre is, mint a fideszt,vagy az ellenzék nagy részét.

2019. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Viccnek már sok, unalmas. Ha nem viccnek szánják, ahhoz meg viszont túl komolytalan.
2019. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jó fej társaság, bírom őket és a humorukat is. És melyik párttól láttok ilyen valóban hasznos észrevételeket még: [link]
2019. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom komolyan venni a Magyar Kétfarkú Kutya pártot, de szerintem saját magát se veszi komolyan.
2019. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!