Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs diplomám és fizikai...

Ha nincs diplomám és fizikai munkás leszek, van e értelme a Momentumot támogatnom?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy az egy ilyen elitista,diplomás,vállalkozói rétegpárt.Megrémültem hogy ennyire felerősödtek,mert ezek engem nem fognak támogatni.Jobb lett volna ha marad a Jobbik a legerősebb ellenzék,mert ők a munkások oldalán álltak

2019. júl. 11. 21:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
8%
Csak a fidesz!
2019. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi, még a parlamentben sincsenek benn, így sem a közmunkásokat, sem a dúsgazdag vállakozókat nem tudják képviselni. A két brüsszeli képviselőjük pedig végképp lesz@arja még azokat a szavazókat is, akik őket kijuttatták. :)
2019. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Mihago ***** válasza:
41%
Magyarországon semmilyen politikai erőt nem érdemes támogatni.
2019. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hat most még nincsenek bent,de szerintem ők fogják leváltani a kormányt.A semmiből feltűnve hirtelen közel 10%-ot értek el és azt látom,hogy egyre több ellenzéki elfordul a régi pártjaitól és a Momentumot támogatja,míg a régi ellenzéki pártok,Jobbik,MSZP,LMP mennek a levesbe
2019. júl. 11. 21:39
 5/30 anonim ***** válasza:
18%

"Hat most még nincsenek bent,de szerintem ők fogják leváltani a kormányt."

Aha. A hazaáruló csapattal gondolod? Akik még éppen hogy csak betették a lábukat az EP-be, a hátuk mögött 10%-nyi támogatással, az első dolguk az, hogy elintézzék kevesebb magyar legyen a döntéshozók között.

Gondolom most majd megpróbálod megmagyarázni hogy miért is jó az az országnak és benne neked, hogy ha a 750 képviselő között így is csak 21 mandátummal jelenünk meg és képviseltethetjük az akaratunkat (segítek, ez az EP mandátumok 3%-nál kevesebb), ha ennél is még kevesebb beleszólásunk lehet az ügyekbe.

És nem, nem tévedek. Pontosan EZT jelenti a hazaárulás fogalma. Hogy idegen vagy önös érdekek miatt az országnak kárt okoznak - szándékosan.

2019. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De itthon egyre népszerűbbek
2019. júl. 11. 22:30
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted a diplomás emberek nem munkások
2019. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"mert ezek engem nem fognak támogatni."

a Jobbik mennyiben támogatna téged?

Mi az, amiben a Jobbik "fizikaimunkásbarátabb"?

Ne általánosságokat írj, hanem konkrétumokat.

2019. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

5-ös!

Erről mi a véleményed?

"2006 októberében az akkor még ellenzékben lévő Orbán Viktor az Európai Parlament néppárti frakciójában azt szorgalmazta, az EU állítsa le a Magyarországnak szánt uniós pénzek kifizetését a „hazug és csaló” kormány miatt."

[link]

2019. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#8

A Jobbik kijelentette,hogy ők mindig is a munkások pártján álltak.

A Momentum meg megmondta,hogy ők a vállalkozókat támogatnák és privatizálnának.


Ezek tények,maguk a pártok közölték az álláspontjukat a témában,nem tudom mit kell ezen értetlenkedni.

2019. júl. 11. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!