Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ilyenkor miért itt...

A magyar ilyenkor miért itt válaszolgat? Úgy tudtam a 3 műszakban nagyon elfáradnak ami a megélhetéshez kell.

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Kajak elhitted, hogy van munkahelye a többségnek és ráadásul 3 műszakban tolják az ipart? :DDD

Értem már, hogy miért a Fidesz nyer állandóan :DDD

2019. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy 3 műszak? Ennyire puhánynak hiszel minket? Az igaz magyar csak is a 4 műszakban dolgozik.
2019. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
74%
Anyád dolgozik 3 műszakban :D
2019. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én 3 műszakban dolgozom


Mivel most értem haza egy órája bocsi ha nem alszom.

Te alszol egy órával azután hogy hazaérsz?

Most főztem meg holnapra. Nem tetszik?

2019. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy lángész vagy,kérdező!

A 3 műszak pont arról szól,hogy 24 órában élnek az emberek.

Lehet nekik hajnali 2-kor van délután 5,ha érted mire gondolok.

2019. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Mert anyud csak most ért rá, és neki ez az előjáték, hogy ide írogatunk ilyenkor. De neked mars aludni, mert felmegyek és eltángállak. Nekem is csak egy órám van, mert jön a következő vendég, és utánam szüksége lesz egy gyors pancsira is.
2019. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mindentudó99 ***** válasza:
92%
Arról nem is beszélve vannak olyanok mint én akik halálra unják magukat a munkahelyen. És ekkor előveszik az okostelefont.
2019. júl. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

Mit hőzöng itt ez a sok lipsi, amikó má 3 műszak után kapják a nagy fizetést!!!?? Me má me olyan jólét van, hogy he!

Szégyöjjék ezek magukot e!!!

2019. júl. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod mit jelent a 3 műszak? Azt, hogy a hét 5 napján dolgozol napi 8 órában. Egyik héten mondjuk délután kettőtől este tízig. Másik héten este 10-től reggel hatig. Következő héten reggel 6-tól délután 2-ig..

Nyílván ez leegyszerűsítve van, de gondolom érted. Van munkán kívül napi 16 órád arra, hogy aludj, főzz, családoddal legyél, elintezd a teendőket stb.. Ebbe a 16 órába simán belefèr az, hogy feljossz a gyakorira.. Én pl most megyek haza buszon az éjszakai műszakból.

Amire te gondoltál gúnyból, az szerintem a 3 munkahely lenne.. Bár nem értem mi értelme van az egész kérdésnek. Tény, hogy alacsony fizetések vannak átlagban és nem elég a megélhetésgez több millió embernek. Tagadni nem túl értelmes dolog, de lelked rajta.

2019. júl. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Unalmas ez a weblap, mindig ugyanaz a 10-20 ember válaszolgat név nélkül. Patkányok
2019. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!