Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a Momentum töretlen...

Mi az oka a Momentum töretlen és egyre növekvő népszerűségének?

Figyelt kérdés

Sem a munkásokért,sem a nyugdíjasokért nem akarnak semmit sem tenni.Nagyképű fiatalok,akik privatizálnák a közvagyont a külföldi tőkének,lenézik a munkásokat és a nyugdíjasokat,mert hogy ők az elit fiatalok és övék a jövő.

Folyton az LMBTQ közösség jogait meg egyenlőségét hangoztatják,de a munkavállalók jogai már nem érdekli őket!

Lebontanák az európai kultúrát és a sokszínűséget támogatják,ami káros a mi,civilizált európai társadalmunkra.Emlékezzünk csak vissza,hogy bukott el a Római Birodalom is.



2019. júl. 12. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
95%

# 10


Hát mondjuk a privatizálni a MÁV-t ötletért én sem rajongok.


"Miért szavazna bárki neoliberalizmusra?Főleg egy fiatal?"


Pontosan azért, mert végre másképpen akarják nem nézik a nyugdíjasok kegyeit, én például populista baloldalra sohasem szavaznék, pedig fiatal vagyok.

2019. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
31%

"Hogy járatták le magukat?"


Pl karöltve a DK-val a fideszes jelöltek EP-bizottsági kinevezéseinek megvétózása. Oké, hogy nem szeretik a fideszt, ezt meg tudom érteni, de most, hogy lementek a választások, fix képviselőhellyel szerepelünk az EP-ben, aminek egy jelentős része fideszes (mivel úgy néz ki, hogy ez volt a népakarat). Ez van, ez a kínálat magyar oldalról, ebből kell főzni, ebből kellene az ORSZÁG érdekeit érvényesíteni.


De attól, ha ezeknek a képviselőknek a kinevezéseit gáncsolják, nem lesz jobb Magyarországnak. Ha kisebb az érdekérvényesítés, akkor az nem jó. Ha rosszabbul mennek a dolgok nem fogják a fideszt hibáztatni az emberek, mert a fidesz azt fogja kommunikálni, hogy nem tudtak mit tenni, az "ellenzék" szabotálta a munkájukat. Ezt a kommunikációt már el is kezdték, és sajnos van is alapja.


A DK-s szavazók nyilván összepisilték magukat ettől örömükben, de a Momentum-tól egy kicsit több értelmet vártam volna. Sajnos csalódnom kellett...

2019. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
21%

"Mi az oka a Momentum töretlen és egyre növekvő népszerűségének?"

A momentum eddig sehova nem jutott be azzal a nagyszerű népszerűségével, most volt EGY választás, ahol elért 10%-t. Ennyi.

Sem nem töretlen, sem nem növekvő ez a siker.

Majd ősszel kiderül, hogy egyáltalán lesz-e következő eredményük vagy ennyi marad nekik, 2 EP képviselő.

2019. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

#11

Visszanyal még a fagyi,egyszer te is leszel nyugdíjas.Erre nem gondoltál?Ha nyugdíjasként veled se törődnének,nem lennél kiakadva?

2019. júl. 12. 23:04
 15/63 A kérdező kommentje:
Én fiatal vagyok,mégis azt gondolom,hogy támogatni kell a nyugdíjasokat is,elvégre egyszer én is oda kerülök (már ha megélem)
2019. júl. 12. 23:05
 16/63 anonim ***** válasza:
75%

Jelenlegi nyugdíjrendszer nem tart ki addig, amíg én nyugdíjba megyek.


Amúgy őszintén az ilyen napi kérdésektől mit vársz?


Számomra pont ettől nem lesz vonzó a baloldal.

2019. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
De ez a kérdés nem a baloldalról szól,hanem a Momentumról
2019. júl. 12. 23:14
 18/63 A kérdező kommentje:
Az csak egy szubjektív vélemény volt,hogy nekem mi tetszene
2019. júl. 12. 23:14
 19/63 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg érdekel, hogy mit vársz, naponta nyomják itt ezt a neoliberális így meg úgy, jaj a munkásokat senkisem támogatja, de jó volt a szocializmusban.


Aztán kiderül, hogy csak éppen unatkozó egyetemista tolja itt az egészet, akinek eléggé érdekes tévképzetei vannak.

2019. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
23%

Hogy hazudnak és csalnak folyamatosan.

És hogy pont olyan butuskának, langyosnak tűnnek, mint a divatos celebek.

2019. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!