Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter és a Jobbik új...

Jakab Péter és a Jobbik új vezetése azért nyúlt a botránypolitizáláshoz, mert érzik a vesztüket?

Figyelt kérdés

Amikor Juhász Péter a nemzeti ünnepeken kifütyülte a Himnuszt eldicsekedett minden ellenzéki médiában, hogy ez milyen nagyszerű cselekedet, de a választáson 1%-ot sem ért el.

Jakab nem veszi észre, hogy az akciói csak ellenszenvessé teszik?



2019. júl. 14. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A Fidesz már nagyon sok éve jól meg van hatalmon a "botránypolitizálásból".
2019. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
A Fidesznek is jól bejött. Gondolták, ők is megpróbálják.
2019. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
A Fidesz ezt keményen és bélforgatóan undorítóan nyomja és minden tuti. Egy kicsit a Jobbik is megengedhet magának, a Fidesz rutinjával úgysem rendelkezik.
2019. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Jakab nem veszi észre, hogy egy jobboldali szavazóbázisú párt torkán akar lenyomni balos bulvárt.
2019. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

"Jakab nem veszi észre, hogy az akciói csak ellenszenvessé teszik?"

Nem, nem veszi észre. Mert pontosan ennek a közönségnek játszik, aki ennek tapsol.

AZT kellene észre vennie, hogy ezek milyen kevesen vannak. Szerintem ott számolták el magukat, hogy azt hitték sokkal több szavazót meg tudnak nyerni vele mint amennyien valójában fogékonyak rá.

2019. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Igazából szerintem csak nem tűri a fidesz munkáját. Igazából nem tudom, hogy más emberek mit szólnak Orbán tetteihez, de én kb azt, amit Jakab Péter előad.

Lehet bohócozni, lehet hülyézni, de szerintem csak egy kicsit indulatosabb, és nem tudja ölbetett kézzel nézni az ország hanyatlását, és a kiváltságosok milliárdjainak gyarapodását.

2021. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 A baj ott van a gondolatmeneteddel, hogy az ország nem hanyatlik, hanem fejlődik, az emberek nem rosszabbul hanem jobban élnek és nem a kiváltságosak milliárdjai nőnek kizárólag, hanem mindenki gyarapszik. Van aki kicsivel van aki meg többel.

A teljes magyar vállalkozói gárda jobban tudott működni az elmúlt 11 évben egészen a válságig, onnantól is legalább a válság miatt nem kiemelten érintett szektorok.

2021. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!