Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyit keres egy...

Tényleg ennyit keres egy tanár (link), vagy ez csak kamu, és nem ez az általános?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ez a jellemző összeg, vagy ez csak egy kis részükre jellemző, és inkább nettó 200 felett vannak?

Azért érdekel, mert tanár akartam lenni, de végül otthagytam az egyetemet, és az érettségimmel ma egy irodában ennél lényegesen többet keresek.



2019. júl. 22. 19:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Igen, tényleg.
2019. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg. Sőt szerintem ők még nem is lógnak ki lefelé. Tudok olyanról aki ennél is kevesebbet. De a mentős, tűzoltó, ápoló se sokkal többet. Végülis minek? Mikor azt a pénzt amiből tisztességesen megélhetnének, zsebre tehetik a mészáros félék is... Welcome to Hungary 2019!
2019. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
8 általánossal havi 3-400 ezer a min. bér. Csak nem itt.
2019. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Mentősöket tudom.

Ápolók bérét tudtommal emelték.

Tűzoltó? Na ne... azon nagyon meglepődnék.

A kutya nem menne ennyiért.


Na de a tanárok: egy átlagtanárnak hány órája van naponta/hetente?

Tudom, ilyenkor szoktak azzal jönni, hogy mikor készül fel az órájára, meg mikor javítja ki a dolgozatokat.

Én szerettem volna tanítani, szerettem volna dolgozatot is javítani. De ugye erre az a másik oldal válasza, hogy nincs nekik úgy napi 6-7 órájuk folyamatosan, mint a diákoknak, tehát a lyukas órákban ez megoldható, komoly dolgozatból meg nincs túl sok, feleltetéshez meg nem kell plusz idő.

Ne értsetek félre, én tisztelem őket, és nagyban rajtuk múlik, milyen lesz az új generáció. Nem sok ez a pénz, ez így igaz, de úgy gondolom, hogy nem is dolgoznak érte napi 8-10 órát.

2019. júl. 22. 19:42
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az állami munkahelyeken jellemzően bértábla van, 2 perc guglizással ki tudnád deríteni, hogy mennyit keresnél...
2019. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"nem is dolgoznak érte napi 8-10 órát."


Azért mentálisan kibírni azt a sok neveletlen kölköt mert a törvény már nem engedi hogy a tanár rendet tegyen azért nem mindegy.

2019. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Hogy van pofájuk közzétenni a fizetésüket ami amúgy titok? Felháborító.
2019. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ez jogos, bár nem törvényszerű.

Illetve mentálisan egyéb munkahelyeket is nehéz elviselni, egy bolti eladónak sem könnyű, mondjuk szerintem ezt a nettó 150-et ő is megkapja.

2019. júl. 22. 19:51
 9/32 A kérdező kommentje:
Miért lenne titok a fizetésük?
2019. júl. 22. 19:51
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
Betanított munkával, pótlékokkal együtt nettó 210.000-et keresek. Szégyen, hogy valaki éveket szenved az egyetemen és 100.000-rel kevesebbet keres, mint én. Szerintem csak a lelkiismeret tartja őket a helyükön, ezer jobb lehetőségük lenne csak egy érettségivel is. Minden tiszteletem és megbecsülésem az övék!
2019. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!