Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban elitélendő Cseh...

Valóban elitélendő Cseh Katalin hogy volt már a VOLT fesztiválon, könyvet olvasott a tengerparton és volt a Velencei tónál?

Figyelt kérdés

[link]


Ti is csalódtatok most a Momentumban?


2019. júl. 23. 15:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért volt fesztiválon, miért nem lesz?
2019. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem még lángost is evett a Velencei-tónál az a hazaáruló lipsi csaj!
2019. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
7%
Úgy néz ki nem olvastad el a becsatolt cikket.
2019. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
16%

Ja, és nem csalódtam a Momentumban, tudtam már az olimpiás cirkuszuknál, hogy honnan fúj a szél.

Derülnek is ki szépen lassan a dolgok.

Kezdve azzal hogy más 12-ben létrehozták a lapjukat, csak lapítottak, mint az a bizonyos a fűben.

Majd csak várjuk meg, mi derül ki a nyújorki magyar csillogószeműről.

2019. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
3. De teljesen elolvastam a cikket ezer soha többet nem fogok szavazni rájuk...
2019. júl. 23. 15:38
 6/55 anonim ***** válasza:
12%
Szellemileg nincs a topon. Ha jól értem, az iskoláját se tudta elvégezni, de orvosnak titulálja magát. Talált egy szakmát, amihez képességek nélkül is piszkosul jól keres, egy olyan pártban, amely eddig csak tiltakozott minden ellen. Az se igaz, amit kérdez.
2019. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer láttam, hogy mindenféle kokakólákat ivott farmernadrágban és hangosan halgattaja rokkeros zenét.
2019. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
0%

Valóban ez lenne a cikk lényege, hogy csekatinka rottyantott e már sopronban a tojtoj mellé sietségében?

Olvasás megy, már csak értelmezni kellene.

2019. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
8. Teljesen értelmeztem... Egyik barátom nagyon szegény és ennek ellenére a Balatonon nyaralt egyik nyáron, igen többször volt már Horvátban az Adrián és nem a volton hanem a szigetre gyűjtött és örült hogy el tudott jutni, pedig tényleg nehéz helyzetben volt anyagilag de szeretne élni mert fiatal és igen értelmeztem a cikket
2019. júl. 23. 16:09
 10/55 anonim ***** válasza:
93%
Ha a kormánypropaganda ennyire kipécéz magának, az jel, hogy jó irányba haladsz.
2019. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!