Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Anyáék Jobbik-osok, és én ezt...

Anyáék Jobbik-osok, és én ezt már nem bírom. (? )

Figyelt kérdés

Én mióta szavazhatok, a Fidesz-re szavazok, mert mikor 18 lettem utána jártam a dolgoknak, és úgy tartottam jónak, hogy legjobban a Fidesz álláspontjával tudok egyetérteni. A szüleim viszont megrögzött Jobbik-os zombik, egyfolytában nézik a tetovált Vona fejét, a vlogjait, attól függetlenül, hogy ő már kilépett, és minden nap mikor megyek hozzájuk szórólapokat osztanak nekem, és a barátnőmnek, hogy szavazzunk a jobbikra. Van jobbikus kitűzőjük, szalvétájuk, de még terítőjük is.

Már rohadtul nincs kedvem hozzájuk járni mert narancssárga az én lelkem. Csak azért szurkolok a hollandoknak, mert az ő mezük narancssárga.

Minden családi összejövetelnél veszekedés van.

Hogy lehetne ezt megoldani?



2019. szept. 1. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Az én szüleim szélsőjobboldaliak és ilyennek neveltek,de 14 évesen rájöttem,hogy kommunista vagyok és azóta kitartok a nézeteim mellett.2018-ban a Munkáspártra szavaztam,de csalódtam bennük,mert már nem a szocializmust képviselik,beálltak a Fidesz mögé.Idén EP-n MSZP-re szavaztam,de amióta rátaláltam a Balpártra,velük szimpatizálok
2019. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy elfogadjátok egymás álláspontját. Nekik is és neked is meg kell értenetek hogy nem vagyunk egyformák, minden embernek lehet véleménye. Te se foglalkozz azzal hogy ők kire szavaznak, és nekik is vissza kell venniük belőle, nem szabadna ennyire az arcodba tolniuk hogy kire szavazz.


Igazából a kommunikációt és a másság eéfogadását kellene megtanulnotok és fejlesztenetek

2019. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne politizáljatok otthon.De ,ha ők otthon elkezdenek politizálni, neked nem kell beszállnod, csak vonulj el a szobádba békésen, és nyomj be valami zenét.
2019. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

"legjobban a Fidesz álláspontjával tudok egyetérteni."


[link]

2019. szept. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Csak a biztonság kedvéért kérdezem, hogy hozzád a legközelebbi álláspont az emberek átverés és lerablása? Tényleg érdekel, hogy vannak-e emberek, akik ezzel egyetértenek úgy, hogy nem profitálnak belőle, illetve őket használják ki.


Amúgy a politikai pártállásnak racionálisnak kell lennie, szóval ha ennyire zavar, akkor vitatkozz velük érvek mentén.

Mondjuk nem tartom reálisnak, hogy ezt egy normális vita keretei közt le tudjátok rendezni, mivel ha igaz, amit a szüleidről mondtál, akkor csak vakhit alapján jobbikosok, illetve a fidesz mellett racionális érv sem létezik, szóval legalább elmondhatod, hogy van egy közös benned és a szüleidben. A pártot hit alapján választottátok és nem érvek mentén.


Mellékesen megjegyezném, hogy Vona vlogjaival egy DEMOKRATA embernek nincs gondja. Szóval sok mindent elárul a kérdésed rólad is.

2019. szept. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ajjj srácok, miért sz*pjátok be ezeket a kérdéseket ilyen könnyen? 😂
2019. szept. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Pont egy fideszes nevez zombinak másokat xD
2019. szept. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Anyádnak több esze van, ennyi. Nem olyan agyhalott mint az utódja. :-D
2019. szept. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne törődj vele, egy kutya mind és csak a hatalmat akarja majd rájössz később.
2019. szept. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

A jobbikosoknak az volt korábban az "érvük" a Fidesz ellen, hogy "kokettál a ballibsikkel". Ez persze nem volt igaz.

Ellenben most éppen ők indulnak közösen a ballib pártokkal az önkormányzati választáson.

2019. szept. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!